Zwierzęta czasem zaskakują nas bardziej niż ludzie. Wiedzą, jak wyrażać emocje, a czasami robią to tak szczerze i zabawnie, że po prostu nie sposób się nie uśmiechnąć. W Stanach Zjednoczonych pies zobaczył wiewiórkę w telewizji, a jego oczy natychmiast ujawniły prawdziwe zainteresowanie i zdziwienie.

Stella mieszka w Stanach Zjednoczonych ze swoimi troskliwymi właścicielami, którzy zabrali zwierzaka ze schroniska w Kanadzie. Pies ma ciekawe życie: często spaceruje z właścicielami, gra i biega ulicą. Ale jedną z jej ulubionych rzeczy jest obserwowanie wiewiórek. Stella wychodzi na podwórko, rozgrzewa się i czeka, aż urocze i zwinne wiewiórki raczą ją swoją obecnością. Co więcej, pies nie goni zwierząt, ale po prostu z radością je obserwuje.

Ale zimą, z powodu zimna i złej pogody, Stella prawie cały czas spędza w domu, a wiewiórki się nie pojawiają. Dlatego kochający właściciele postanowili pocieszyć swojego zwierzaka. Włączyli Dog TV, która wyświetlała film dokumentalny o zwierzętach. Na ekranie pojawiały się sceny z uwielbianymi przez Stellę burundukami, ptakami i wiewiórkami.

Początkowo pies nie wykazywał zainteresowania telewizją, wcześniej też jej nie oglądała. Ale zauważając wiewiórki na ekranie, Stella była zafascynowana i nie mogła oderwać wzroku. Jej reakcja natychmiast zdradziła emocje: zaskoczenie, zachwyt i szczęście. Właścicielka Stelli, Bronwyn Crawford, zauważyła wyraz twarzy swojego zwierzaka i natychmiast podniosła teklefon, aby to nagrać.

Właścicielka emocjonalnego psa udostępniła zabawny filmik w TikTok, a tam wideo zyskało już około 400 tysięcy wyświetleń. Wszyscy byli niesamowicie zachwyceni Stellą. Niektórzy podziwiali prawdziwe emocje zwierzęcia, inni po prostu śmiali się serdecznie. A niektórzy próbowali dowiedzieć się, co się dzieje w głowach zwierząt w takich momentach. Jeden z komentatorów zasugerował, że Stella nie mogła przestać się dziwić, że nagle skądś w jej domu pojawiły się wiewiórki.

Teraz zaradni właściciele Stelli regularnie włączają jej filmy z wiewiórkami, które pies może oglądać przez godzinę, nie odrywając wzroku od ekranu.

Główne zdjęcie: lemurov.net