Na tym świecie nie zawsze wszystko jest takie, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Uśmiechają się do Ciebie słodko, a za plecami potrafią obgadywać. Albo jest taka opcja - osoba powie ci bezpośrednio, może trochę w niegrzeczny sposób, wskaże twoje miejsce i popełnione przez Ciebie błędy. Z czasem możecie stać się najlepszymi przyjaciółmi i wsparciem dla siebie nawzajem.

Można rozróżnić fałszywych ludzi, czasami wystarczy dowiedzieć się spod jakiego są znaku zodiaku.

Baran jest zawsze tak bezpośredni jak to tylko możliwe, czasami próbuje się powstrzymać, ale prawie zawsze mówi prawdę, nie ukrywając niczego. Widzi prawdę, bez względu na to, jak jest ona gorzka, dostrzega błędy i woli o tym od razu powiedzieć. Czasami wydaje się, że ludzie spod tego znaku są zbyt surowi, ale nie ma tu żadnego haczyka - usłyszysz dokładnie to co myślą. Osobie spod tego znaku można zaufać, nie zdradzą swoich wewnętrznych zasad i przekonań, nie wbiją ci nóż w plecy, nie zdradzą potajemnie.

Skorpion będzie niezwykle szczery, to jego credo. Doskonale wie, jak kłamać, ale uważa to za niezbyt ciekawe zajęcie. Jakakolwiek jest prawda, człowiek musi się dowiedzieć, a Skorpion musi ją wyznać. Im bliżej jesteś osoby spod tego znaku, tym mniej będzie Tobie współczuł, tym mniej będzie przed tobą ukrywał. Są chwile, kiedy lepiej coś ukryć, powiedzieć połowę prawdy, ale to nie jest dla Skorpiona. On sam wolałby poznać prawdę, nieważne jak gorzka może być.

Panna skrupulatnie dociera do sedna sprawy, nie ma sensu kłamać osobie spod tego znaku, ponieważ mimo wszystko pozna prawdę. Dlatego nie warto niczego ukrywać, ponieważ po dowiedzeniu się, że ukryłeś przed taką osobą ważne fakty, wybierze dla Ciebie najgorszą karę. Osoba spod tego znaku będzie długo i wytrwale wskazywać Tobie na błąd, doprowadzi Cię do szaleństwa ciągłym przypominaniem. W rezultacie sam zrozumiesz, że nie ma sensu okłamywać osoby spod tego znaku.

Panny zawsze stawiają na uczciwość i prostolinijność. Osoby spod tego znaku powiedzą dokładnie to, co myślą i czują. Ale to nie będzie jako wyrzut, ile pomoc. Panny są zawsze gotowe, aby być obok, podpowiadać, poprawiać błędy, uczyć.

Strzelec powie wszystko tak jak jest, będzie miał dość odwagi, entuzjazmu i determinacji. Jeśli ludzie spod tego znaku są przeciwni czemukolwiek - wszyscy od razu się o tym dowiedzą. Jeśli coś ich denerwuje, nawet ci, którzy nie mają nic wspólnego ze sprawą, zostaną o tym powiadomieni. Strzelec nie zamierza wybierać wyrażeń. Czasami osoby spod tego znaku mogą być zbyt niegrzeczne, agresywne.

Byk nigdy nie będzie się bawił w kotkę i myszkę, powie dokładnie tak jak jest, nawet jeśli ktoś wolał by przemilczeć. Nie musi niczego wymyślać, dobierać słów, wybierać odpowiedni moment. Jeśli Byk ma coś na myśli, na pewno się o tym dowiesz. Uwielbia dokładność we wszystkim, więc dostajesz to, o co prosisz. Dokładnie to i w odpowiedni moment. Ale jednocześnie Byk jest super niezawodnym przyjacielem, nie rozstawia pułapek, a co najważniejsze, jesteś pewny swojego przyjaciela, jest po twojej stronie i zawsze jest gotów by pomóc.

Główne zdjęcie: google.com