Astrologia obdarzyła niektóre znaki zodiaku darem empatii. Słownik definiuje empatię jako: umiejętność rozumienia i dzielenia się uczuciami drugiej osoby. Ale zdolności empatii idą znacznie dalej. Nie tylko rozumieją i dzielą się uczuciami innych - naprawdę je czują. Co więcej, niektórzy mogą nawet wyczuć motywację która się znajduje za uczuciami lub działaniami drugiej osoby.

Te „empatyczne dary” są częścią intuicyjnej i psychicznej zdolności, która pozwala ci uchwycić energię, aurę lub inne ezoteryczne siły, jakby były odbiorcą, przechwytując transmisję cudzych emocji.

Ryby (19 luty – 20 marzec)

Ryby są niezwykle intuicyjne i wnikliwe, a także są jednym z najbardziej empatycznych znaków zodiaku. Oczywiście Ryby są naturalnymi empatami. Wydaje się, że wiedzą, jak ludzie się czują, zanim jeszcze coś powiedzą. Ryby są tak wrażliwe na ból innych, że często są skłonne ponieść ciężar lub pomóc zmniejszyć cierpienie innych.

Skorpion (23 październik - 21 listopad)

Skorpiony mają głębokie poczucie intuicji i wysoce dostrojoną wrażliwość, która wychwytuje najmniejsze szczegóły, emocjonalne, fizyczne lub inne. Można by się zdziwić, biorąc pod uwagę ich zmienność, że Skorpiony ogólnie mają dar empatii - ale tak jest. Jednym z powodów, dla których Skorpiony są tak pełne pasji, jest to, że czują ludzi na bardzo głębokim poziomie.

Rak (21 czerwiec - 22 lipiec)

Rak wyczuwa ludzi zarówno emocjonalnie, jak i fizycznie. Jednym z ich największych talentów jest umiejętność odczytywania emocji innych, nawet zupełnie obcych ludzi. Jedną z ich najbardziej niesamowitych zdolności jest to, że używając swojej intuicji do uchwycenia szczegółów, których inni nawet nie zobaczą, mogą uzyskać zaskakująco dokładny obraz uczuć innych ludzi. Mogą również zidentyfikować przyczyny, które kierują tymi uczuciami.

Panna (23 sierpień - 22 wrzesień)

Wiele osób uważa, że ​​zdolność Panny do analizowania i znajdowania rozwiązań w sytuacjach wynika z ich inteligencji, ale w rzeczywistości wynika również z silnego poczucia intuicji. Ta wrażliwość jest czynnikiem X, który zawsze sprawia, że ​​Panna zauważa małe rzeczy. To nie przypadek. Panny mają bardzo silne poczucie współczucia i troski, a ta część ich natury zawsze dąży do ustanowienia równowagi i harmonii.

Bliźnięta (21 maj - 20 czerwiec)

Bliźnięta mają tendencję do pozostawania bardzo obiektywnymi w wielu sytuacjach, a dzieje się tak głównie z powodu chęci dokładnego wyczuwania tego, co się wokół nich dzieje. Nie chcą, aby cokolwiek wpłynęło na energię. Pomaga to Bliźniętom odkryć prawdę o sytuacji, unikając wszelkich uprzedzeń lub pochopnych wniosków. Nie potrzebują kogoś, kto powie im, co się dzieje - oni to czują.

Główne zdjęcie: google.com