Okazało się, iż gwiazdy portafią nam wszystko powiedzieć. Zazwyczaj ze znaków zodiaku dowiadujemy się o naszej przyszłości, nowych związkach miłosnych oraz o naszym powodzeniu do pieniędzy. Natomiast możemy się z nich także dowiedzieć o sprawach o wiele mniej ważnych takich jak... fruzyry. Oczywiście nie należy brać wszystkiego na serio.

1. Cechą Baranów są zamiłowania do zmian.

Fryzura kobiet spod znaku Baran jest kolejnym sposobem podkreślenia swojej swobodnej natury. Barany odważnie lansują induwidualny styl, a ich ulubionym uczesaniem jest w wielu przypadkach są krótkie włosy, kóre są kreacyjne oraz profesjonalnie zcięte tak, żeby wyglądały awangardowo. Kobiety spod tego znaku lubią zmiany oraz eksperymentowanie z kolorami i często potrafią zaskoczyć wszystkich jakimśnietypowym kolorem bądź nowatorskim uczesaniem. Nie są na tyle cierpliwe aby zapuszczać włosy lub upinanać je w misterne koki i układać je. Dlatego więc decydują się na takie fryzury, które wymagają od nich tylko mycia włosów oraz używania preparatów, które zapewnią ich włosom blask oraz zdrowy wygląd.

2. Cechą Byków jest tradycja.

Fryzura kobiet spod znaku Byk znana jest zazwyczaj konserwatywna oraz daleka od awangardu. Nie podobają im się żadne hity na jeden sezon, dziwne grzywki, neonowe kolorki czy plastikowe spineczki. Jeżeli jednak decydują się one na użycie jakichkolwiek ozdób, są to zazwyczaj ozdoby z wysoką jakością. Nie często decydują się one na drastyczne zmiany fryzur. Rzadko korzystają z usług doświadczonych fryzjerów, którzy zaproponowali bym im zmianę. Zazwyczaj powierzają swoje włosy tylko tym osobom co do których mają pewność, ponieważ są one czasami bardzo grymaśne i trudne do dogodzenia. Kobiety spod tego znaku używają tylko naturalnych metod pielęgnacji włosów, które ich nie przesuszają oraz niszczą, ponieważ są ona zazwyczaj gęstawe lecz cienkie i potrzebują lekkiego traktowania.

3. Cechą Bliźniąt jest dobra zabawa.

Fryzura kobiet spod znaku Bliźniąt jest zazwyczaj związana z dobrą zabawą. Nie obawiają się one częstego zmieniania styli oraz kolorów włosów. Z dnia na dzień i bez zawachania potrafią zamienić się z płomiennorudej w blondynkę. Nie gardzą także perukami, treskami, łatwozmywalnymi farbami oraz kolorowymi tuszami. Zazwyczaj podążają za najnowszymi trendami i z nich korzystają. Ich włosy podobnie jak w przupadku włosów osób spod znaku Byka są delikatne, więc Bliżnięta często korzystają z kuracji wzmacniających oraz robią wszystko, aby były one zdrowe i piękne.

4. Raki zazwyczaj bardzo się przywiązują i nie lubią zmian.

Fryzura kobiet spod znaku Rak rzadko się zmienia, ponieważ bardzo się one do wszystkiego przywiązują. Dlatego więc zmieniając fryzury Raki nie szaleją i robią to stopniowo, żeby móc się do nich przyzwyczaić. Na początku lekko zmienią przedziałek, następnie odważą się rozjaśnić bądź przyciemnić włosy, a na koniec je zetną. Włosy Raków zazwyczaj potrzebują większej uwagi, bo są trudne w układaniu dlatego też wybierają one raczej fryzury takie jak koczek i kucyk, ponieważ my wymaga to zbyt dużej pracy. Czasami również dodaja one niewielkie dodatki jeżeli chcą wyglądać bardziej elegancko i romantycznie.

5. Lwy bardzo poważnie traktują fryzurę.

Fryzura kobiet spod znaku Lew bardzo często imponuje oraz zaskakuje. Chcą one pokazać, że są z niej dumne, więc przykładają jej wiele uwagi. Zazwyczaj nie narzekają one na to, z czym się urodziły, lecz jeżeli coś im się nie podoba w swoich włosach i chcą wyglądać inaczej nie mają one obaw żeby dkorzystać z usług fryzjera i coś poprawić. Nie unikają farbowań, często mają pasemka bądź baleyage. Bardzo chętnie modelują i układają włosy i nie sprawia im to żadnego problemu. Uwielbiają wszystkie środki pielęgnacyjne, które mogą pomóc im włosom takie jak odżywki, toniki lub płukanki. Zazwyczaj posiadaja ich bardzo dużo i używają naprzemiennie. Ich włosy jednak nie lubią traktowania suszarką bądź silnego słońca.

6. Panny lubią, gdy ich fryzura jest funkcjonalna.

Panny uwielbiają wyglądać estetycznie oraz schludnie, dlatego też nigdy nie decydują się na pretensjonalne uczesania i nie lubią wyglądać tak, jakby właśnie przeżyły huragan. Stawiają raczej na proste, funkcjonalne oraz łatwe w ułożeniy fryzury. Lubią wyglądać perfekcyjnie i bez skaz, dlatego wybierają fryzury, które zawsze portafią się ułożyć i wyglądają idealnie, jakby właśnie wyszły od profesjonalnego fryzjera. Gdy nadarzy jakaś wyjątkowa okazja, pozwalają sobie na użycie żelu, może zmianę koloru. Co do ozdób, nie lubią ich. Dbają o to, żeby ich włosy były zdrowe, dlatego używają różnego rodzaju odżywek, a także biorą witaminy, aby dodatkowo wzmocnić efekt. Kondycja ich włosów jest zawsze tak porządna jak ich wygląd.

7. Wagi preferują bardzo kobiece fryzury.

Fryzura jest dla Wag sprawą pierwszoplanową. Preferują długie włosy, które pozwalają na zmianę jeżeli najdzie je taka ochota. Zazwyczaj lubią ufabować włosy, ładnie je podciąć lub mieć baleyage. Kochają wyglądać kobieco i uważają że im dłuższe włosy, tym lepsze, dlatego nie boją się przedłużania. Czasami, gdy chcą wyglądać ekstrawagancko, noszą warkocze, koki, lub inne tego typu fryzury. Oczywiście, jak długie włosy, to i zdrowe. Często czytają różne artykuły oraz poradniki, które pomagają ich utrzymać zdrowie swoich włosów i korzystają z różnych kuracji. Zazwyczaj od Boga dostają piękne, długie włosy, które nie sprawiają problemów przy układaniu.

8. Skorpiony lubią decydować się na zmiany.

Skorpiony, podobnie jak Wagi preferują naturalne oraz długie włosy, które związują w kucyk lub pozostawiają rozpuszczone. Aczkolwiek czasami lubią zaszaleć i ostrzyc włosy, a nawet zrobić na nich jakieś kolorowe zmywalne znaki farbą. Lubią też peruki. Jedyne czego nie lubią to tandetne oraz infantylne ozdoby takie jak kokardki, sztuczne kwiatki oraz plastikowe spineczki. Skoriony nie przykładają aż tak wielkiej uwagi do pielęgnacji włosów. Zazwyczaj używają one tylko odpowiednio dobranego szamponu oraz odżywki, a czasem nakładają na włosy maski regenerujące i odżywiające. Ich włosy raczej nie lubią częstego korzystania z usług fryzjerów. Dodatkowo, bardzo szybko się one przetłuszczają.

9. Strzelce stawiają na swobodę oraz naturalność.

Zazwyczaj natura bardzo hojnie obdarza Strzelce i daje im piękne włosy, które swobodnie się układają, więc rzadko korzystają one z usług fryzjerskich, a jak już to robią to tylko po to, żeby lekko je przyciąć lub poprawić. Jeśli jednak tak się nie dzieje, Strzelce bez wahania je ścinają. Strzelce bardzo często są bardzo stylowe, więc i fryzury dopasowują do outfitów oraz stylów. Wszystko musi się zgrywać. Kiedy decydują się na bardziej odświętny strój, decydują się także na bardziej odświętną fryzurę, która zawsze wygląda bezpretensjonalnie oraz naturalnie. Strzelce zazwyczaj lubią sporty, więc niestety oznacza to, że ich włosy wystawiane są na niszczenia spowodowane słońcem lub wodą. Powinny więc one korzystać z kosmetyków regenerujących, ochronnych, a także takich z filtrami.

10. Koziorożce zawsze wyglądają klasycznie i elegancko.

Podobnie jak w przypadku Byków, Koziorożce preferują konserwatywny wygląd. Zazwyczaj ich włosy są proste, krótkie lub lekko długawe. Bardzo lubią grzywki oraz delikatne koki. Często specjalnie upodabniają swoją fryzurę to takich sprzed dobrych kilkudziesięciu lat. Gdy nadarzy się specjalna okazja, łączą one klasykę z ekstrawagancją. Ozdabiają swoje koki brokatem, spinają włosy i używają brylantyny dla lepszego efektu. Kobiety spod znaku Koziorożec świetnie zdają sobie sprawę z tego, iż muszą pielęgnować swoje włosy dzień w dzień, aby były one zdrowe i piękne. Lecz nie oznacza to, że używają nowoczesnych metod. Wręcz przeciwnie, preferują odżywki zielne oraz ekologiczne i nie przeraża ich fakt wolniejszych efektów.

11. Wodniki lubią fantazje.

Kobiety spod znaku Wodnik mają swoją ulubioną fryzurę, której nie zmieniają dopóki nie muszą. Do fryzjera chodzą tylko wtedy, kiedy poczują, że nadszedł odpowiedni moment na zmianę lub kiedy poprzednia fryzura im się po prostu znudzi. Korzystając z usług profesjonalisty chętnie powierzają mu swoje włosy i wymagają pomysłowości, wskazówek oraz opinii. Gdy nadarzy się odpowiednia okazja, dają się ponieść fantazji. Wtedy zazwyczaj kończy się na oryginalnie upiętych kokach lub asymetrycznych przedziałkach utrwalonych żelem. Wodniki często zapominają o codziennej pielęgnacji włosów, więc rzadko kiedy rozpoczynają jakieś długotrwałe kuracje odżywcze, ponieważ wiedzą, że nigdy ich nie skończą.

12. Ryby są zazwyczaj wierne tylko sobie w sprawch fryzur.

Decydując się na nowe fryzury, ryby nie słuchają opinii innych, nie kierują się tym co jest modne, a tym co podpowiada im serce oraz umysł. Zazwyczaj preferują naturalne, romantyczne oraz kobiece fryzury, lecz nie zawsze oznacza to, że ich włosy są długie. Gdy nadejdzie wyjątkowa okazja potrafią podjąć decyzję o zmianie kolory włosów, miejsca przedziałku lub doczepkach. Lecz nigdy nie jest to coś, co za bardzo rzucałoby się w oczy. Kobiety spod tego znaku zazwyczaj mają włosy delikatne, a zarazem nie chcące się układać i wymagające odpowiedniej pielęgnacji szamponami oraz odżywkami, któe pomogą poprawich ich kondycję, a zarazem ich nie obciążą oraz nie przetłuszczą.

Główne zdjęcie: kobieta.onet.pl