Popularność spadła na małego Harlena bardzo wcześnie. Wielu uważa, że w przyszłości chłopiec ma szansę zdobyć sławę, ale nie każdemu podoba się jego praca.

https://www.instagram.com/p/CJZHrIarjBt/?utm_source=ig_embed

Mama Harlena jest zawodowym fotografem. Zainspirowała się, kiedy urodziła córkę. Kobieta zaczęła przeprowadzać sesje zdjęciowe dla dziewczynki. A kiedy miała drugie dziecko, założyła dla niego konto na Instagramie, które w dość krótkim czasie zaobserwowało ponad dwieście tysięcy osób. Chłopiec został symbolicznie nazwany najpiękniejszym dzieckiem Internetu. Przecież nawet spadkobiercy wielu światowych celebrytów nie mogą pochwalić się takimi wynikami.

https://www.instagram.com/p/CJDq18Drwvv/?utm_source=ig_embed

Odtąd dwa razy w tygodniu mama wstawia zdjęcia ze swoim synem, na których pozuje w strojach lub z zabawkami, które marki wysyłają im bezpłatnie w celu reklamowania produktów.

https://www.instagram.com/p/CHuikkHHENz/

Ale oczywiście są ludzie, którzy regularnie piszą negatywne komentarze. Niektórzy użytkownicy zarzucają kobiecie wykorzystywanie jej syna. Ona tym wystarczająco długo się przejmowała.

https://www.instagram.com/p/CHUlS33roua/?utm_source=ig_embed

Ale z czasem zdecydowała, że nie robi nic złego. W końcu dzieciak lubi być fotografowany. Ma zasadę - nie zmuszać go do pracy, jeśli jest w złym nastroju. Również dzięki takiemu zajęciu jest stale zaopatrzony w niezbędne rzeczy. I nie sposób nie zauważyć, jak zadowolony wygląda jasnowłosy anioł o niebieskich oczach.

Główne zdjęcie: lemurov.net