1 miejsce: RAK

Ten znak zodiaku znajduje się pod auspicjami emocjonalnego księżyca, dlatego Rak jest uważany za jeden z najbardziej wrażliwych znaków zodiaku. Archetyp Raka to matka, podczas gdy Rak łączy w sobie zarówno męski, jak i żeński początek. Prawie zawsze Raki są bardzo delikatne wobec swojej rodziny, rodziców i dzieci. To może stać się ich piętą achillesową. Pomimo ogromnego potencjału emocjonalnego nie można nazwać wszystkich osób spod znaku Rak „otwartymi”. Niektóre osoby spod tego znaku zodiaku dokładnie „utożsamiają się” z przedstawicielem fauny o tej samej nazwie. Emocje, bez względu na to, ile i jakie są, zawsze będą pod „skorupą”. W tym samym miejscu, pod „skorupą”, będą też urazy zadane zmysłowemu Rakowi przez ludzi na całym świecie. Ogólnie osoby spod znaku Rak są emocjonalne i wrażliwe. Raka może zranić dosłownie wszystko na świecie, ale co dokładnie - jest to bardzo trudne do zrozumienia. „Poziom wrażliwości” Raka jest bardzo wysoki.

2 miejsce: RYBY

Emocjonalność, wrażliwość, empatia to wszystko o Rybach. Bardzo łatwo jest zranić lub obrazić osobę spod znaku Ryby. Najprawdopodobniej osoby spod tego znaku nie pokażą urazy, ale w środku poczują. Ponieważ większość Ryb jest zbyt wrażliwa, potrafią „wyczuć” pewny negatyw już na samym początku. Pomimo takiej wrażliwości, delikatności i drażliwości Ryby są znakiem, który umie wybaczać lepiej niż ktokolwiek inny. Różnica między Rybami a Rakiem polega na tym, że Ryby potrafią nie tylko przyjmować emocje do swojej „skorupy”, ale także transmitować je na zewnątrz, dzielić się nimi ze światem zewnętrznym, że tak powiem, „dawać informację zwrotną” na temat urazy :)

3 miejsce: LEW

O dziwo, Lew jest na trzecim miejscu w tym rankingu. Wszystko jest tak proste, Lew nie jest tak wrażliwy jak Rak czy Ryby, to fakt. Ale jeśli chodzi o miłość do samego siebie, to jeśli jego duma, jego ego jest w jakiś sposób zranione, obraza może być straszna :) Lew jest królem, łatwo jest urazić króla, jeśli jego duma zostanie zraniona. Lwy bardzo reagują na wszystko, co wiąże się z ich postrzeganiem przez innych, ich wizerunkiem i oczywiście „królewską” dumą. Z reguły zniewaga Lwa jest pozbawiona łez. On nie będzie płakał i demonstrował swojej „słabości”, w inny sposób wytłumaczy o co mu chodzi.

Główne zdjęcie: google.com