Pies o imieniu Benny mógłby startować w zawodach w łyżwiarstwie figurowym.

Pies z poniższego filmu wszedł kiedyś na lód i zdał sobie sprawę, że szybowanie na nim jest o wiele ciekawsze i przyjemniejsze niż zwykłe bieganie. Ten pies ma na imię Benny i mieszka w Las Vegas. Jego właściciel opowiada o tym, że Benny ma bzika na punkcie jazdy na łyżwach. Na początku trudno uwierzyć, że pies może polubić jazdę na łyżwach, bo nie każdy człowiek może to zrobić. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa praca lodowisk została zawieszona, a Benny stęsknił się w tym czasie za swoją ulubioną rozrywką.

foto: travelask.ru

Właścicielka postanowiła sfilmować radosny moment powrotu Benny'ego na lód, co okazało się bardzo zabawne. W przypadku tego psa wypowiedzenie „chodźmy na łyżwy” jest odpowiednikiem komendy „spacer” dla zwykłych psów. Gdy tylko Benny usłyszał słowo „łyżwy”, w jego oczach pojawił się błysk, a jego ogon zaczął samoczynnie poruszać się z boku na bok. W ciągu kilku sekund pies zebrał swoją torbę, wkładając do niej łyżwy i kij hokejowy.

foto: travelask.ru

Benny wskoczył do samochodu, już wiedząc, dokąd zabierze go właścicielka. Po drodze pies niecierpliwie wyglądał przez okno, mając nadzieję, że szybko zobaczy budynek lodowiska. Dla Benny’ego zrobiono łyżwy na zamówienie. Pies wyskoczył na lód, skacząc z przyjemnością. Benny jeździ z kijem w zębach, przeskakuje przez barierki i świetnie się bawi na lodowisku.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: travelask.ru