Rak

Możesz łatwo uronić łzę podczas oglądania kreskówki i cieszyć się jak dziecko, otrzymując symboliczny prezent. Masz wielkie serce, jesteś troskliwy i uważny wobec innych. Twoja wrażliwość pozwala doskonale rozumieć ludzi wokół ciebie. I jest to niewątpliwie coś, z czego powinieneś być dumny. Co najważniejsze, nie pozwól, by rządziły tobą emocje, zwłaszcza te negatywne - decyzje podejmowane pochopnie mogą później bardzo Cię rozczarować.

Lew

Nie wiemy, jak to działa, ale od zachwytu do obojętności, a nawet chłodu możesz przejść z kosmiczną prędkością. Dlatego inni zdecydowanie nie powinni grać twoimi uczuciami, a tym bardziej sprawdzać twojej cierpliwości. Prawdopodobnie wiesz, ale przypomnimy Ci, że twój gorący temperament ma moc dewastującą. Dlatego jeśli nie chcesz przypadkowo zranić osoby, która jest Ci naprawdę droga, staraj się nie stracić głowy nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Potrafisz. I nawet to pokochasz!

Ryby

#nastrójfilozoficzny - wydaje się, że to twój hashtag na całe życie. Uwielbiasz myśleć o sensie istnienia nie mniej niż przewijać w głowie pomysły, które zachwycają oryginalnością i śmiałością. Jesteś bardzo wrażliwy, subtelnie czujesz emocje innych ludzi (jedno spojrzenie może powiedzieć więcej niż wszystkie słowa). Ma to wiele zalet, ale są też wady: często nie możesz uchronić się przed negatywnymi emocjami i bierzesz wszystko zbyt blisko serca. Rozwiązanie: postrzegaj nawet najbardziej stresujące sytuacje nie jako dramat, ale jako okazję do wzmocnienia się i wyciągnięcia wartościowych wniosków.

Główne zdjęcie: glamour.ru