Wielu z was prawdopodobnie słyszało o takim amulecie, jak mała czerwona nitka na nadgarstku.

Oczywiście możesz być do tego sceptyczny nastawiony, ale mimo to wiele ludzi jest w pełni i całkowicie przekonana o magicznych właściwościach takiego amuletu.

Pomimo popularności nici tego koloru niewiele osób wie o właściwościach nici w innych kolorach.

Ale one mogą również stać się twoimi amuletami i pomocnikami energetycznymi w różnych dziedzinach twojego życia.

Zastanówmy się więc, co jest, i dowiedzmy się, które nicie i dla którego przypadku są najbardziej odpowiednie.

Zielona nić

Zielony kolor to potężny starożytny amulet. Nić tego koloru daje osobie pewność siebie i celowość. Daje siłę we wszelkich przedsięwzięciach i stymuluje samorozwój.

Ciemnozielona nić

Pomaga człowiekowi znaleźć harmonię i nie tracić samokontroli. Jeśli czeka cię poważna rozmowa lub ważne spotkanie, wybierz nić tego koloru. Ona pomoże ci zawrzeć dobrą ofertę.

Pomarańczowa nić

Taka nić jest symbolem szczęścia i ochrony przed przeciwnościami losu. Dlatego od czasu do czasu każdemu zaleca się noszenie nici w tym kolorze.

Różowa nić

Pobudza i wzmacnia kobiecą energię.

Żółta nić

To jest święty kolor. Wielu jasnowidzów i uzdrowicieli nosi nić w tym kolorze. Jest to potężny talizman przeciw magicznym działaniom, a także chroni przed chorobami.

Granatowa nić

Przynosi szczęście w sprawach biznesowych. Wzmacnia energię człowieka i pozwala mu łatwo wyprzedzać konkurentów. Ponadto granatowa nić nadaje człowiekowi opanowanie i spokój, co jest bardzo pomocne w negocjacjach biznesowych.

Niebieska nić

Pomaga znaleźć odpowiedź na ekscytujące pytanie lub rozwiązać złożony problem. Jeśli coś ci przeszkadza, noś tę nić. Rozwiązanie problemu przyjdzie bardzo szybko.

Główne zdjęcie: all4soul.com