Straszliwa prawda pozbawiła mężczyznę jednocześnie trzech synów.

Według brytyjskiego tabloidu „The Sun”, Richard Mason - założyciel i właściciel platformy internetowej MoneySupermarket.com - dowiedział się o niepłodności w 2016 roku, kiedy był badany pod kątem mukowiscydozy.

Wyniki testu potwierdziły, że z powodu wrodzonej patologii Richard nie mógł naturalnie począć dzieci. Diagnoza medyczna była dla milionera prawdziwym szokiem, bo przez ponad 20 lat wychowywał trzech synów, których uważał za własnych.

Nie wiem już, co jest prawdziwe, a co nie. To było tak, jakbym był w Matrixie”- wyznaje oszukany małżonek.

Była pani Mason odpowiedziała na zarzuty: „Chłopcy są twoi, bez względu na to, co mówi nauka”. I dopiero wtedy, gdy najstarszy syn zażądał od matki, aby powiedziała prawdę, przyznała się do zdrady.

Analiza próbek DNA potwierdziła zerowe prawdopodobieństwo ojcostwa dla 19-letnich bliźniaków. Najstarszy syn odmówił przekazania materiału genetycznego.

foto: goodhouse.ru

Według żony Richarda, przez całe 20 lat małżeństwa spotykała się z innym mężczyzną (pani Mason odmówiła ujawnienia jego nazwiska). Mówiła też o intymnej relacji z kolegą, ale wyraziła głębokie przekonanie, że on nie może być ojcem jej synów.

Kiedy cała prawda wyszła na jaw, dwóch z trzech synów zerwało wszelką komunikację z Richardem, chociaż przez całe dorosłe życie uważali go za ojca. Według 55-letniego Richarda, mężczyzna czuje się zdruzgotany. „Śledzę życie chłopców na Facebooku. Moje serce jest rozdarte, że ich straciłem”- mówi Richard.

foto: goodhouse.ru

„… Wyobraź sobie, że powiedziano ci:„ Wszystko, co wiedziałeś wcześniej i czego byłeś pewien, jest nieprawdą i już nie istnieje. Nie jesteś już ojcem, nie możesz mieć dzieci i nic nie zostanie po tobie."

Oburzony zdradą swojej byłej żony Richard Mason wszczął proces o oszustwo w sprawie ojcostwa. Pani Mason, która w wyniku rozwodu siedem lat temu otrzymała kwotę 4 mln funtów (ponad 350 mln rubli), zawarła ugodę i zwróciła swojemu byłemu małżonku 250 tys. funtów (ok. 22 mln rubli).

Główne zdjęcie: goodhouse.ru