Zapewniamy, że przed Tobą bardzo energiczny miesiąc (z dużymi projektami, o których marzysz). W międzyczasie masz równie ważne zadanie: uporządkować myśli, wyznaczyć priorytety, nabrać siły i przygotować się na mocny start.

Rak

Wiosna popycha Cię do zmian. Ale gwiazdy radzą rozpocząć drogę do wielkich marzeń po całkowitym odpoczynku. Zadbaj o siebie - świat zaczeka. Wszystko, o czym teraz warto pomyśleć, to zdrowie (fizyczne i psychiczne). I nie przejmuj się projektami. Gdy tylko zgromadzisz energię, klikniesz „start” (już niedługo nie będziesz miał czasu na nudę!).

Lew

Nie sądziliśmy, że to możliwe, ale wydaje się, że nawet hałaśliwe imprezy i dużo komplementów nie są w stanie cię rozweselić. Wszystko mówi jedno - czas się „zresetować”. Twoje lekarstwa: sport, spacery na świeżym powietrzu, rozmowy z bliskimi, spa, zakupy, książki i nie tylko, sam wiesz dokładnie co. Czasem wszyscy musimy odpocząć, by potem znowu zacząć podbijać świat (wszystko, co lubisz).

Koziorożec

Kiedy wszystko zaczyna Cię denerwować, a bateria jest naładowana w mniej niż 5 procentach, odpoczynek jest najlepszą rzeczą, jaką możesz sobie zafundować. Wybierz się na wakacje, idź na łono natury, obejrzyj swoje ulubione filmy, przeczytaj książkę. Najprawdopodobniej podczas tego relaksu pojawią się świetne pomysły. Ale nie spiesz się z powrotem do pracy - spędź miesiąc w trybie oszczędzania energii, a w następnym miesiącu będziesz gotowy do pracy na pełnych obrotach.

Główne zdjęcie: glamour.ru