Pary mieszane od dawna nie są rzadkością w naszym świecie. W końcu wygląd nie jest najważniejszy w życiu rodzinnym, aby zachować związek, ważna jest cierpliwość, wzajemne zrozumienie, zaufanie i umiejętność znalezienia kompromisu. Takie pary na pewno się nie nudzą, zawsze jest coś do opowiedzenia i do podzielenia się. Do tego mają też bardzo piękne dzieci!

Le Thu Phuong to dziewczyna z Wietnamu, ma dość trudny charakter. Jay to pogodny, życzliwy chłopak z Nigerii. Wydawałoby się, że to zupełnie inni ludzie, ale los mimo wszystko ich połączył.

foto: laykni.com

Para spotkała się w parku, spacerowali ze swoimi przyjaciółmi. Młody człowiek rozkochał w sobie dziewczynę swoją potulną naturą, życzliwością i czułością, ona nigdy wcześniej nie spotkała takiego mężczyzny.

foto: laykni.com

Le Thu przyznaje, że ma dość trudny charakter, jest bardzo uparta i kapryśna, a jeśli o czymś pomyśli, bez względu na wszystko pójdzie do swojego celu. Jay okazał cierpliwość i troskę. „Pokazał mi, jak to jest czuć się kochaną i pożądaną przez mężczyznę kobietą” – przyznaje dziewczyna.

foto: laykni.com

Dwa lata po ich poznaniu para wzięła ślub. Wesele odbyło się w Nigerii, a mieszkają w Wietnamie, w ogromnym i przestronnym domu. Wkrótce w rodzinie urodziła się córka.

foto: laykni.com

„Ciąża to najlepszy okres w moim życiu. Z „żelaznej damy” przeszłam do zmysłowej i romantycznej kobiety ”- wspomina Phuong.

foto: laykni.com

Córka Phuonga i Jaya jest niezwykłe piękna, ma ciekawy wygląd, a jej rodzice często słyszą wiele komplementów.

foto: laykni.com

Le Thu mówi, że są bardzo szczęśliwą rodziną, musieli wiele przejść: zarówno krytykę, jak i potępienie, ale to wszystko tylko jeszcze bardziej połączyło rodzinę.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Życzymy tej wspaniałej rodzinie szczęścia i pomyślności!

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com