Czy wiesz, że każdy miesiąc w roku kojarzy się z konkretnym ptakiem? Uwierz mi, ptaki patrony każdego miesiąca mogą dużo o Tobie powiedzieć! Czego jeszcze nie wiedziałeś o swojej wyjątkowej naturze?

Sowa (styczeń)

Wiesz, co znajduje się w spokojnych wodach. Jesteś skrupulatny w doborze słów, kiedy mówisz, i jesteś bardzo taktowny w komunikacji. Zewnętrznie jesteś spokojną osobą, ale w środku buszują emocje i uczucia! Wolisz grać według własnych zasad i komunikować się na swoich warunkach.

Papuga (luty)

Ten ptak nie jest przewidywalny ani smutny, ale tkwi w nim nadmierna fantazja i wyobraźnia. To symbol kreatywności, ponieważ twoja osobowość jest całkowicie zanurzona w każdym rodzaju sztuki. Twoje otoczenie jest inspirowane Twoim niesamowitym charakterem i potężną energią. Nie chcesz być zauważony, ale ludzi ciągle patrzą w Twoim kierunku!

Rudzik (marzec)

To symbol uporu i wytrwałości! Jesteś w stanie w najbardziej nadprzyrodzony sposób wydostać się bezpiecznie i zdrowo ze wszystkich trudnych sytuacji życia. Ludzie szanują twój charakter i siłę przekonywania. Czasami brakuje Ci tchu, ale wolisz nie pokazywać swoich słabości i skoncentrować wysiłki na kolejnym celu.

Kanarek (kwiecień)

Zabawa i śmiech to znaki rozpoznawcze kanarków. Możesz być klaunem lub możesz być bardzo dowcipną osobą, ale twoim powołaniem jest rozweselanie ludzi i zabawianie innych. Nawiasem mówiąc, wszystkie kanarki są bardzo rozmowne i zabawne!

Słowik (maj)

Podobnie jak słowik o słodkim głosie, wiesz, jak rozjaśnić szarą codzienność każdej osoby. Twój zawsze pozytywny nastrój jest zaraźliwy, a czasami ludzie wokół ciebie nawet zazdroszczą. Hojnie obdarzasz ludzi uśmiechem i ładujesz ich wspaniałym nastrojem.

Gołąb (czerwiec)

To jest królewski ptak. Jesteś urodzonym liderem, nawet jeśli sam jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy. Umiejętność organizowania i delegowania obowiązków to Twoja największa siła. Bierzesz odpowiedzialność i tworzysz porządek z chaosu. Prawie nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Jesteś jedną z tych osób, które prowadzą za sobą całą armie!

Orzeł (lipiec)

Ten ptak jest wytrzymały, dumny i pewny siebie. Jesteś idealnym słuchaczem, bo nawet nieznajomi często otwierają się przed Tobą i wiele o sobie mówią. Jesteś godny zaufania i wiesz, jak zachować wszelkie informacje w absolutnej tajemnicy. Dajesz świetne rady, wiesz jak rozweselić i poprowadzić ludzi na właściwą ścieżkę.

Zimorodek (sierpień)

Ludzie urodzeni w sierpniu są najbardziej dobroduszni. Uwielbiasz nowe znajomości. Jesteś hojny i nieustannie niesiesz pomoc potrzebującym, a tym, którzy zabłądzili, poprowadzisz na właściwą ścieżkę.

Jastrząb (wrzesień)

Jesteś swoim własnym bohaterem! Nawet jeśli upadłeś, łatwo wstajesz i znowu idziesz naprzód. Ciężko ciebie nie zauważyć, ale nienawidzisz zwracać na siebie uwagi. To połączenie odwagi i pokory jest naprawdę godne podziwu.

Łabędź (październik)

Potrafisz robić wszystko! Zawsze znajdziesz wszystkie odpowiedzi. Jesteś w stanie znaleźć rozwiązanie dla każdego, nawet niezwykle złożonego problemu w możliwie najkrótszym czasie. Uważasz, że zawsze masz rację we wszystkim i nie możesz znieść, gdy ktoś ci zaprzecza.

Kogut (listopad)

Jesteś idealnym przyjacielem i towarzyszem, o jakim można tylko pomarzyć. W każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji, wciąż jesteś po stronie swoich bliskich i desperacko ruszasz do walki, aby ich chronić. Wiesz, jak odpowiednio motywować i prowadzić na właściwą ścieżkę, a sam starasz się być jak najlepszy.

Wrona (grudzień)

To ptak zagadek i tajemnic, a ty sam jesteś typowym poszukiwaczem oszałamiających przygód. Jesteś osobą dociekliwą i pewną siebie, poszukującą jak największej liczby nowych doświadczeń. Jesteś samowystarczalną osobą, która wie, jak być po prostu szczęśliwym. Nie boisz się hałaśliwych towarzystw, ale czasami chcesz spędzić czas w samotności.

Główne zdjęcie: leprechaun.land