Naukowcy jednogłośnie uważają, iż wygląd kobiecych ust odpowiada za charakterystyczne dla nich cechy osobowości. Zdecydowaliśmy się zanalizować, co szczegółowo potrafimy dowiedzieć się na podstawie kształtu warg.

Duże wypełnione usta

foto: google.com

Osoby posiadające duże, wypełnione usta na ogół są bardzo troskliwe w stosunku do inych osób. Jeżeli Twoje wargi posiadają taką właśnie formę, to w okresie dojrzewania przypuszczalnie spędzałaś dużo czasu na karmieniu bezdomneych kotków bądź pomagająniu w schronisku, natomiast wszystkie odnalezione stworzenia brałaś ze sobą do domu. Posiadasz mocny instynkt macierzyński sprawiający, iż chcesz wszystkich chronić, a w krytycznych momentach myślisz wpierw o pozostałych, a o sobie w ostatmiej kolejności. Pewnego dnia będzie z ciebie wspaniała mama.

Górna warga większa aniżeli dolna

foto: google.com

Określona możesz być mianem królowej dramatu! Szarpią Tobą mocne uczucia, jesteś osobą charyzmatyczną, kochającą egzystowanie oraz swoją osobę! Jesteś bardzo pewna siebie i co i rusz porównujesz się do innych osób. Kochasz bycie w centrum zainteresowania, jesteś osobą bezpośrednią oraz dowcipną.

Dolna warga większa aniżeli górna

foto: google.com

Bedąc zupełnie szczerym, nie jest ci pisana praca biurowa. Nie ma dla ciebie mowy osiedzeniu w tym samym miejscu po 8 godzin dziennie, ponieważ uważasz, iż jest wiele innych świetnych czynności do robienia w tak długim czasie. Uwielbiasz zabawę, jesteś osobą żywiołową oraz energiczną. Posiadasz ogromną potrzebę odkrywania nowiutkich miejsc, spotykania nowych ludzi oraz łapania nowych doświadczeń. Jesteś osobą ciekawą świata i uwielbiającą towarzystwo, które bardzo chcesz inspirować oraz zaskakiwać. Twoją pasją jest udawadnianie innych, że świat jest bardzo cudownym miejscem.

Zwyczajne usta

foto: google.com

Jesteś osobą zrównoważoną oraz spokojną. Jesteś w stanie rozgryźć wszelkie zadania i nie istnieją dla ciebie problemy nie do rozwiązania. Twoją największa siła to łatwość wysłuchiwania innych. Jesteś osobą otwartą na opinie i portafisz przyjąć je rozważnie oraz respektownie. Nikt nie jest w stanie Cię zdenerwować. Uwielbiasz się śmiać oraz bawić i zawsze znajdujesz plusy w każdej sytuacji. Jesteś optymistką.

Wąskie usta

foto: google.com

Jeśli posiadasz wąskie wargi,to bardzo prawdopodobne, że jesteś osobą, która lubi samotność. Masz zaufanie tylko do siebie samej i bez zastanowienia podejmujesz się rozwiązania każdego problemu. Jednoosobowa przejażdżka na urlop bądź samotny wypad do teatry nie są dla ciebie najmniejszym problemem. Bardzo podoba ci się spędzanie czasu w domu z najbliższymi ci osobami. Potrafisz się dogadać z obcymi osobami. Szanujesz ludzi, którzy robią dobre rzeczy.

Górna warga z zadziornie zakończoną rynienką podnosową

foto: google.com

Osoby z takim kształtem ust są zazwyczaj utalentowanymi artystami oraz muzykami. Jesteś osobą niebywale kreatywną, posiadasz doskonałą pamięć, szczególnie jeśli chodzi o imiona oraz twarze. Pielęgnujesz swoje relacje ze przyjaciółmi, jesteś zaciekawiona tym, co się wokół ciebie dzieje. Jesteś osobą towarzyską, natomiast we wszystkich wykonywanych czynnościach portafisz wyrazić kim jesteś oraz to, że lubisz bć indywidualistką. Jesteś doskonałym współpracownikiem oraz osiągasz wspaniałe rezultaty w pracy.

Górna warga z owalnie zakończoną rynienką podnosową

foto: google.com

Jeśli Twoje wargi posiadają owalnie zakończoną rynienkę podnosową to, na pewno jesteś empatyczna oraz miła. Masz w sobie dużo współczucia oraz troski o innych ludzi i zawsze bardzo chętnie pomagasz. Okrutnie przechodzisz wszystkie niepomyślności, lecz nawet w krytycznych okolicznościach myślisz najpierw o reszcie. Twoja życiowa misja to wspieranie słabszych oraz tych, którzy mają w życiu gorzej od ciebie. To dzięki tobie świat jest lepszym miejscem.

Górna warga prosta

foto: google.com

Osoby, które posiadają takie właśnie wargi, cechują się dużą odpowiedzialnością i zawsze możesz na nich polegać. Jeżeli posiadasz takie usta, jesteś osobą wywiązującą się z tego co zostało ci powierzone, nie ważne, czy jest to ciężkie. Nie uznajesz słowa „niemożliwe”. Deadline jest według ciebie rzeczą świętą, dlatego też zawsze kończysz zadania na czas, lub przed czasem. Jesteś osobą zawsze wspierającą bliskie ci osoby oraz przyjaciół i oni wiedzą, że mogą na ciebie liczyć w każdej sytuacji. Nie istnieją problemy, które byłby w stanie cię pokonać. Świetnie radzisz sobie ze wszystkim, z czym się mierzysz.

Małe wypełnione usta

foto: google.com

Kobiety posiadające tego typu usta uwielbiają kokietowanie i kojarzą się z łobuzicami. W życiu pragną przede wszystkim komfortu oraz dobrego samopoczucia. Wychodzą z przypuszczenia, iż jeżeli ty nie zadbasz o siebie, to nikt o ciebie nie zadba. Czasami sprawiają uczucie osób samolubnych, jednakże jest to tylko pozorne. Realie są takie, że są to osoby sympatyczne oraz w pełni oddane bliskim im osobom. Zawsze są skore do pomocy i nie lubią zadawać niepotrzebnych pytań. Nie są w stanie krzywdzić innych, lecz zazwyczaj chcą jak najlepiej w szczególności dla siebie samych. Zawsze dostją to, na co mają ochotę.

Bardzo wąska górna warga

foto: google.com

Osoby, które posiadają właśnie taki kształt ust cechują się zazwyczaj wyjątkowo mocnymi umiejętnościami przywódcy. Wydawać by się mogło, iż w żyłach mają ogień, a nie krew. Jeżeli posiadasz takie wargi, jesteś także świetna w negocjowaniu i bardzo łątwo potrafisz przekonać inne osoby w to, co ty uważasz na dany temat. Jesteś osobą żywiołową oraz bardzo zmotywowaną. Przypisany jest do ciebie od urodzenia ogromny sukces we wszystkim co robisz. Jednakże problemem może okazać się dla ciebie bycie z kimś w związku, ponieważ nie zależy ci na tym aż tak bardzo.

Główne zdjęcie: google.com