Być może słyszałeś o takim talizmanie jak mały czerwony sznurek na nadgarstku.

Możecie podchodzić do tego sceptycznie, ale mimo to większość ludzi jest całkowicie przekonana o magicznej mocy takiego sznurka...

Pomimo popularności sznurka w tym kolorze niewiele osób wie o właściwościach sznurków o innych kolorach.

Mogą również stać się twoimi amuletami i asystentami energetycznymi w różnych obszarach twojego życia.

Zobaczmy więc i dowiedzmy się, sznurki w jakich kolorach są najbardziej odpowiednie i na jaką okazję.

Zielony sznurek

Kolor zielony jest potężnym starożytnym amuletem. Sznurek w tym kolorze dodaje pewności siebie i dążenie do celu. Daje siłę w każdym przedsięwzięciu i stymuluje do samorozwoju.

Ciemnozielony sznurek

Ten kolor pomaga odnaleźć harmonię i nie tracić panowania nad sobą. Jeśli masz zamiar przeprowadzić poważną rozmowę lub masz zaplanowane ważne spotkanie, zdecyduj się na ten kolor. Pomoże Ci to w zawarciu dobrej umowy.

Pomarańczowy sznurek

Pomarańczowy sznurek jest symbolem szczęścia i ochrony przed kłopotami. Dlatego zaleca się noszenie sznurka w tym kolorze od czasu do czasu.

Różowy sznurek

Rozbudza i wzmacnia kobiecą energię.

Żółty sznurek

To jest święty kolor. Wielu wróżbitów i uzdrowicieli nosi sznurek w tym kolorze. Jest to potężny amulet chroniący przed magicznymi wpływami, a także przed chorobami.

Niebieski sznurek

Przyciąga szczęście w sprawach biznesowych. Wzmacnia energię człowieka i pozwala mu z łatwością przechytrzyć konkurentów. Daje również opanowanie i spokój, co jest bardzo pomocne w negocjacjach biznesowych.

Niebieski sznurek

Sznurek w tym kolorze pomaga znaleźć odpowiedź na nurtujące pytanie lub rozwiązać trudny problem. Jeśli coś Cię niepokoi, załóż taki sznurek. Rozwiązanie przyjdzie bardzo szybko.

Główne zdjęcie: umbrella.green