Kosmetyki z Azji już od kilku lat są na topie dla każdego, kto zna się na właściwym i nowoczesnym makijażu. To samo tyczy się azjatyckich tutoriali makijażu, jak tworzyć wizerunek za pomocą makijażu. Dowiedzieliśmy się, jak zmienia się wygląd, jeśli działasz zgodnie z poradami makijażystów. Rezultaty są imponujące!

Wszystkie te transformacje zostały opublikowane na portalach społecznościowych pod tagami Asian viral makeup technology. To udowadnia, że Azjaci nauczyli się robić z makijażem coś niewyobrażalnego.

Zdjęcie 1. Ta dziewczyna całkowicie zmieniła kształt swojej twarzy za pomocą taśm i magii makijażu. Co ciekawe, prawie nie zmieniła kształtu swojego nosa za pomocą specjalnych nakładek, to tylko prawidłowe konturowanie.

foto: lemurov.net

Zdjęcie 2. Przemiana tej kobiety w młodą piękną kobietę może być zupełnie myląca. Nie ma w tym żadnego oszustwa, ona po prostu używa specjalnych nakładek i soczewek, aby jej oczy wyglądały na większe.

foto: lemurov.net

Zdjęcie 3. Ta dziewczyna ma szczęście co do swojego kształtu twarzy, nie wymaga prawie żadnych zmian. Jednak sposób, w jaki optycznie podkreśliła swoje oczy za pomocą odpowiednio nałożonych cieni i soczewek jest godny pochwały.

foto: lemurov.net

Zdjęcie 4. Ta Azjatka zrobiła taki makijaż, by wyglądać jak Beyoncé. Zauważcie, jak perfekcyjnie nałożyła podkład, jakby w ogóle nie było widać niedoskonałości skóry.

foto: lemurov.net

Zdjęcie 5. Ten makijaż można nazwać... prawie naturalnym. Tutaj dziewczyna nie użyła nawet soczewek, by nadać swoim oczom bardziej europejski kształt, tylko wybrała blady odcień i podkreśliła swoje walory.

foto: lemurov.net

Zdjęcie 6. Specjalne taśmy zmieniające kształt twarzy... Mało prawdopodobne, by tak radykalne trendy trafiły do naszych wizażystów, ale spójrzcie jak to zmienia twarz!

foto: lemurov.net

Zdjęcie 7. Tutaj modelka jest po prostu nie do poznania. Odpowiednie światło i makijaż w połączeniu z peruką o kręconych lokach zmieniły ją w prawdziwą europejską piękność.

foto: lemurov.net

Zdjęcie 8. Natura obdarzyła tę dziewczynę ładną twarzą o właściwych proporcjach. Ale makijaż oczu i grube sztuczne rzęsy zmieniają ją w prawdziwą piękność.

foto: lemurov.net

Zdjęcie 9. Na tych ujęciach nie ma ani grama naturalnego piękna, gdyż cała twarz dziewczyny została zmieniona przez makijaż. Ale jak cudownie wygląda z makijażem!

foto: lemurov.net

Zdjęcie 10. Trudno powiedzieć, ile lat ma ta kobieta. Może mieć 17 lat, a może 42. Dzięki makijażowi z łatwością przeobraża się w młodą piękność.

foto: lemurov.net

Te zdjęcia dowodzą, że radykalne techniki makijażu mogą całkowicie zmienić wygląd twarzy, od szerokości czoła po kształt podbródka. Dlatego opłaca się być bardziej otwartym na eksperymenty. Może uda się znaleźć dla siebie idealną metamorfozę?

Główne zdjęcie: lemurov.net