W beznadziejnej sytuacji znalazła się rodzina, która opublikowała ten post w mediach społecznościowych. W listopadzie 2021 roku Jessica i Nicky Gerson-Nieves kupili sobie blender podczas wyprzedaży. Ale nadal nie udało im się z niego skorzystać. Z powodu ich własnych kotów!

W Czarny Piątek w Stanach Zjednoczonych dużo się kupuje i ta rodzina nie była wyjątkiem. Jessica i Nicky kupili blender firmy Vitamix w sklepie i nawet przynieśli go do domu. Jednak rodzina jeszcze z niego nie skorzystała.

foto: lemurov.net

Wszystko przez to, że trzy koty o imionach Max, George i Lando Calrissian, strzegły pudła bardzo czujnie od początku grudnia aż do świąt i nie pozwalały właścicielom się do niego zbliżyć. Kładły się na pudle i miauczały wściekle, gdy właściciele próbowali zabrać.

Niezwykła walka o prawo do używania blendera została zamieszczona w społeczności o nazwie This Cat Is Chonky. Użytkownicy byli rozbawieni tą sytuacją, ale Nicki i Jessica odwrotnie.

foto: lemurov.net

Jessica sama skomentowała: „Jesteśmy przyzwyczajeni do widoku naszych kotów bawiących się pudełkami przez cały czas. Ale nigdy nie było czegoś takiego. Próbowaliśmy wielu rzeczy, nawet przenieśliśmy pudełko do innej części kuchni, mając nadzieję, że zmiana lokalizacji jakoś pomoże.” Jak możecie sobie wyobrazić, nic się nie zmieniło...

Po świętach, kiedy było widać, że koty nie zamierzają się poddać, para napisała do Vitamixa. Firma zgodziła się pomóc i przysłać im „fałszywe” blendery, czyli trzy puste kartony. Do tej pory prezent dla tej kociej rodziny jeszcze nie dotarł, więc czy oszustwo zadziała, czy nie, nikt nie wie.

foto: lemurov.net

Użytkownicy pytali w komentarzach, dlaczego koty nie mogą być zamknięte w innym pokoju na chwilę lub zabrane z miksera. Ale Jessica i Nicky uważają, że nie mają prawa odbierać rozrywki swoim pupilom. Nawet coś tak dziwnego jak pilnowanie pudełka.

Główne zdjęcie: lemurov.net