Właściciel psa i kilku kotów udał, że stracił przytomność. Upadł na podłogę, żeby zobaczyć, jak zachowają się zwierzęta.

Koty były pierwszymi, które zostały poddane sprawdzianu. Upadając, mężczyzna jakby przypadkowo rozrzucił smakołyki. Zwierzęta natychmiast rzuciły się do jedzenia, ignorując swojego właściciela. Kiedy autor filmiku „upadł” przed psem o imieniu Milky, ten obwąchał go z niepokojem, po czym usiadł obok i cierpliwie czekał, aż mężczyzna się ocknie.

Zabawny filmik obejrzało ponad 1,5 miliona osób. Subskrybenci kanału byli zszokowani zachowaniem zwierząt. Niektórzy z użytkowników sugerowali, że koty nie zareagowały w żaden sposób na swojego właściciela, ponieważ zdawały sobie sprawę, że mężczyzna udaje: „Myślę, że koty potrafią wyczuć, kiedy naprawdę czujesz się źle. Reakcja na oszustwo jest odpowiednia!”, „Koty to w gruncie rzeczy bardzo lojalne stworzenia. Ale ich słuch jest 14 razy lepszy niż słuch człowieka. Słyszą i widzą, jak właściciel oddycha, więc nie denerwują się. Nie dadzą się tak łatwo oszukać”, „Rozumieją, że on udaje, a do tego jest mnóstwo smakołyków”, „Wiedzą, że właściciel udaje”.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com