Łyżwiarstwo figurowe to jeden z najtrudniejszych sportów, wymagający wiele poświęceń już od najmłodszych lat. Jednocześnie jest niezwykle piękny, zmysłowy i ma wiele fanów na całym świecie.

Niektórzy z nas doskonale wiedzą, jak ciężko było nam nauczyć się jeździć na łyżwach. Opanowanie równowagi jest bardzo trudne, a co dopiero robienie takich figur! Jeden występ to mnóstwo ćwiczeń i upadków.

Nie ważne czy interesuje nas łyżwiarstwo, czy nie, na takie występy zawsze jest miło popatrzeć. Ten sport ma w sobie pewien pierwiastek magiczny, potrafi zaczarować wszystkimi pięknymi figurami. Tak też zrobiła Veronika Zilina.

Już na początku było czuć, że to będzie niezwykły występ. Wszystkie oczy były skierowane na Veronicę i wszyscy zaparli dech w oczekiwaniu na show małej dziewczynki. Nie da się ukryć, że to, co zobaczą, zwali ich z nóg.

Swój występ rozpoczęła niepozornie – zapaliła małe światełko. Za nią podążyli wszyscy ludzie na trybunach, tworząc w ten sposób obraz przypominający rozgwieżdżone niebo. I oczywiście piosenka, która u wielu potrafi wywołać łzy. Veronica będzie występować do utworu Leonarda Cohena „Hallelujah”.

Aż nie chce się wierzyć, że 10-latka potrafi robić takie figury na lodzie. W dodatku cały czas porusza się z gracją i delikatnością.

Emocje wszystkich na arenie biorą górę. Zadowolona widownia nie szczędzi braw małej uczestniczce.

Takiego kunsztu i umiejętności, mógłby pozazdrościć Veronice niejeden dorosły. Jej występ jest naprawdę magiczny.

Ogromny talent połączony z ciężkimi treningami daje właśnie taki owoc. Przekonaj się sam, jak to jest być zaczarowanym jej tańcem. Koniecznie udostępnij artykuł!

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: pl.newsner.com