Jeżeli marzysz o nastrojowych wczasach w bajecznym domku, to polecamy ci spędzenie ich w St. Agnes w Kornwalii w Anglii. Domek, który ci za chwilkę pokażemy, wybudowano w 1700 roku, więc ma już on wiele długich lat za sobą. Spadzisty dach, blade mury oraz przyległy do niego piękny ogród formułują jedyny w swoim rodzaju klimat. Dobrą wiadomością jest to, iż możesz wynająć ten domek zarazem na familijną wycieczka, bądź na weekend w ze swoim partnerem. Zobacz jakie pierwszorzędne wnętrze kryje ten nieduży, biały domek.

Nawet samo położenie domku wygląda kusząco. Wyobraź sobie śniadanie w takim ogrodzie.

foto: google

foto: google

Po zaglądnięcie do wnętrza, urok nie pryska, natomiast wygląda jeszcze lepije niż z zewnątrz! Znajdziesz w nim kominek, praktyczne bujaki oraz skrzypiącą, urokową, drewnianą podłogę.

foto: google

foto: google

Wnętrze utrzymane zostało w atmosferze rustykalnej.

foto: google

W kuchni odnajdziesz najnowszej generacji zaopatrzenie, natomiast przestronny pokój jadalny jest dosłownie stworzony do rodzinnych obiadów.

foto: google

Łazienka wygląda tak samo urokliwie, jak całe mieszkanie. Umywalkę wystylizowano tak, aby wyglądała jak blaszana miednica, ażeby nie odstawała urokiem od pozostałych mebli.

foto: google

Nawet toaletę dobrano tak, żeby pasowała ona do pomysłu wystroju.

foto: google

Jak podaje portal uniquehomestays.com, ten starodawny domek zbudowano z końcem roku 1700. Jego serce to troszkę nowocześniejsza przybudówka, w której jest oranżeria, a także słoneczny salon posiadający przeszklone, wychodzące na działkę drzwi. W znakomitej, wysłużonej chałupie jak ta, czasem potrzebne są lekkie unowocześnienia, ażeby wpadało do niej dużo słońca.

Wyobraź sobie tylko odpoczywanie z interesującą książką oraz kubkiem kawy. Czego chcieć więcej?

foto: google

Sypialnia dosłownie prosi o odpoczynek w niej.

foto: google

Znaleźć możesz tam nawet łoże dla twojego drogiego zwierzęcia.

foto: google

A przed domkiem, oczekuje na ciebie czarujący ogród...

foto: google

Jeści wciąz masz jakiekolwiek opory przed spędzeniem wakacji w Kornwalii, to zobacz jakie co możesz ujrzeć za oknem.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com