Bella Hill z brytyjskiego Lincoln to wyjątkowa dziewczyna, której koloru włosów nie jest w stanie określić żaden fryzjer. To wszystko przez anomalię genetyczną. Większość jej włosów ma kolor ciemny, ale co najmniej jedna czwarta jest w kolorze blondu.

Wyjątkowa dziewczyna Bella Hill

foto: lemurov.net

Kiedy się urodziła, jej matka i babcia prawie się pokłóciły o to, jakiego koloru są włosy

foto: lemurov.net

To jest zdjęcie z okresu niemowlęcego

foto: lemurov.net

Jak wyjaśnili naukowcy, część skóry Belli jest dotknięta poliozą, przez co rosnące włosy nie zawierają pigmentu, są w jasnym kolorze. To najzwyklejsze, normalne włosy, po prostu niezwykle jasne. Nie sprawiają dziewczynce żadnych problemów, wręcz przeciwnie, chętnie z tego korzysta!

Bella zapuściła długie włosy, więc może je czesać na różne sposoby!

foto: lemurov.net

Będąc małym dzieckiem nie miało to znaczenia, ale z wiekiem Bella zdała sobie sprawę z wynikających korzyści

foto: lemurov.net

Rano decyduje, czy chce być brunetką czy blondynką? To zależy od humoru. Jeśli Bella zakłada dziewczęce sukienki, staje się blondynką. Jeśli założy dżinsy i bluzę z kapturem, staje się brunetką. Koleżanki jej zazdroszczą - one nie mogą tego zrobić bez farbowania włosów.

foto: lemurov.net

Ale co jeszcze ciekawsze, Bella ma nawet rzęsy w różnych kolorach!

foto: lemurov.net

Jak żartuje jej mama, w czasie ciąży pracowała jako fryzjerka i za bardzo bawiła się rozjaśniaczami, więc urodziło się takie dziecko. Bella jest wyjątkowa - są ludzie z pasemkami włosów w innym kolorze, ale żeby było tak dużo - to jest nierealne.

Główne zdjęcie: lemurov.net