Poniższy artykuł przedstawia historię jednego z nastolatków uczęszczających do liceum w Reno (w Nevadzie, w Stanach Zjednoczonych), który postanowił wyznać szkolnej kucharce całą swoją rozbudowaną opinię o niej. Po usłyszeniu jego słuch kucharka nie była w stanie zapanować nad swoimi emocjami – rozpłakała się. Nastolatek powiedział, że nie ma zamiaru cofnąć jakiegokolwiek ze słów, które brutalnie wykierował w stronę szkolnej kucharki. Na poniższym filmiku będzie mogli zauważyć, że kobietę całe to zajście bardzo mocno przytłoczyło.

„Pani Lynn”, bo tak każdy uczeń nazywa szkolną kucharkę, została zapytana jakiś czas wcześniej o pomoc uczniom w ich projekcje dotyczącym jedzenia i chętnie odparła, że pomoże. Nie miała jednakże zielonego pojęcia, iż ich prośba skrywa za sobą zupełnie inny motyw.

foto: pl.newsner.com

Wspaniali uczniowie z Bishop Manogue School chcieli okazać kobiecie swoje podziękowanie oraz sympatię, ponieważ to właśnie ona codziennie od wielu lat dba o to, żeby każdy z uczniów w szkole uzyskał pyszne oraz ciepłe jedzenie. Projekt o nazwie Dude Be Nice (stary, bądź miły) sprawił, że uczniowie mogli zrealizować niecodzienną niespodziankę dla Pani Lynn, która codziennie bardzo ciężko pracuje. Albowiem nie tylko przygotowuje ona pożywienie lecz również jests dla uczniów jak przyjaciółka. Uczniowie postanowili obkleić ściany plakatami głoszącymi hasło „Dude Be Nice”. Pani Lynn z pewnością nie wiedziała, iż w rzeczywistości uczniowie postanowili przygotować niespodziankę tylko i wyłącznie dla niej.

Na codzień to ona jest osobą dbającą o uczniów, upewniającą się, iż dostaną oni smaczną i pożywną żywność, lecz także rozmawiającą z nimi i pomagającą im gdy tylko mają jakikolwiek problem, a nie na odwrót. Jednakże uczniowie postanowili odwdzięczyć się jej i w tym momecie to ona była w centrum zainteresowania.

foto: pl.newsner.com

Tak więc uczniowie postanowili przygotować dla Pani Lynn jej ulubiony obiad, czyli tamtejsze potrawy z grilla. Dodatkowo, uczniowie postanowili zrzucić się się na kolejny wyjątkowy podarunek. Zakupili oni dla niej kartę podarunkową i wpłacili na nią pieniądze, które pozwolą jej na odwiedzanie swojej chorej mamy, mieszkającej w Memphis (około 3 tysiące kilometrów od Reno).

Source: youtube.com

Zawsze fajnie się ogląda, gdy ciężko pracujący ludzie dostaja to na co zasługują, czyli podziękowanie za to, co robią dla innych ludzi i za to, że po prostu przy nich i dla nich są. Ta kobieta niewątpliwie perfekcyjnie wypełnia swoje obowiązki. W przeciwnym wypadku uczniowie tej szkoły nie czuliby sie zobowiązani do podziękowania jej. Całe to zdarzenie mówi nam tylko jedno – Pani Lynn jest wspaniałą osobą.

Główne zdjęcie: pl.newsner.com