Bruce Willis, który cierpi na afazję, został sfotografowany podczas spaceru: tak wygląda teraz.

Hollywoodzki aktor Bruce Willis, który ma 67 lat, został sfotografowany na spacerze z przyjacielem w Santa Monica.

foto: laykni.com

Życie gwiazdy filmowej Bruce'a Willisa zmieniło się całkowicie po tym, jak zdiagnozowano u niego afazję, zaburzenia mowy. Osoby z afazją mają problemy z mówieniem i pisaniem. Choroba zmusiła aktora do zakończenia kariery filmowej. Teraz rzadko pojawia się publicznie.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Wiadomo, że aktor nie uśmiechał się nawet na planie ostatniego filmu „Glass” i zawsze towarzyszył mu asystent, który pomagał mu podczas chodzenia.

Jednak 67-letni Willis ostatnio został zauważony przez paparazzi podczas spaceru po Los Angeles. Hollywoodzki aktor był ubrany w białą koszulę i spodnie i jadł z przyjacielem w restauracji w Santa Monica.

foto: laykni.com

Relaksując się na plaży, Bruce wyglądał na szczupłego i wypoczętego, a fani zauważyli, że wygląda znacznie lepiej niż wcześniej.

Jednak dzień wcześniej Willis również został zauważony w jednej z dzielnic Los Angeles. Aktor wyglądał na nieco zdezorientowanego i zmęczonego.

foto: laykni.com

Przypomnijmy, że 44-letnia żona Bruce'a Willisa, Emma Heming, zdradziła niedawno fanom, jak radzi sobie z bólem spowodowanym chorobą męża: aktorka znajduje ukojenie w swoim nowym hobby. Żona aktora zamieściła na swoim profilu na Instagramie filmik przedstawiający jej hobby. Heming uwielbia sport, ogrodnictwo i spędzanie czasu z rodziną.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com