Naukowcy badający kwantowy świat mówią: cały świat to energia.

Wielu ludzi mówi: cieszenie się z niepowodzeń i bycie wdzięcznym za klęski jest samooszukiwaniem się. To nonsens. Mają rację. Ale czy to przynosi im szczęście?

Większość ludzi reaguje na przeciwności losu w standardowy sposób: rozdrażnieniem, agresją i negatywną reakcją. Człowiek zaczyna walczyć z sytuacją, czując w sobie opór. Fałszem jest przekonanie, że dzięki irytacji można polepszyć sytuację.

Jaki jest cel negatywnej postawy? Nie ma żadnego celu. Wręcz przeciwnie, irytacja i agresja tworzą więcej negatywnych emocji.

Naukowcy badający kwantowy świat mówią: cały świat to energia. Wszystkie cząstki są wszędzie w tym samym czasie. Nazywa się to indeterminizmem kwantowym. To jest paradoks. Dopóki nie ma obserwatora, czyli człowieka, świat nie istnieje. Zostało to udowodniono.

Wszystkie cząstki elementarne zmieniają swój stan dzięki zwykłej obserwacji. To znaczy, że oczekiwania danej osoby zawsze wpływają na wynik eksperymentu. Każda osoba ma 100% racji. Zawsze najpierw w coś wierzysz, a potem znajdujesz potwierdzenie swoich przekonań.

Na przykład, wierzysz, że brakuje pieniędzy. I to prawda. Cały czas nie masz wystarczająco dużo. Albo nie da się znaleźć dobrej pracy w tym mieście. I znowu masz rację. Ale po drugiej stronie ulicy są ludzie, którzy mają wystarczająco dużo pieniędzy na wszystko. Do tego mają dobrą pracę. Dlaczego tak jest? Czy mają szczęście? Nie.

Prawo fizyki kwantowej: ty zawsze! Zawsze! Bez wyjątku otrzymujesz wynik, którego oczekujesz!

Jeśli nie zgadzasz się z moim punktem widzenia, to masz 100% racji. Ale czy twój punkt widzenia przynosi ci spokój i radość? Czy pomaga Ci łatwo stawić czoła wszystkim przeszkodom i je pokonywać? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, chętnie się od Ciebie tego nauczę. Poważnie.

Osobiste doświadczenie

Kiedy zraniłem się w rękę, byłem zdesperowany. Lekarze powiedzieli mi, że nie da się z tym nic zrobić. Uwierzyłem w to. Potem przeczytałem o ludziach, którzy po okropnych urazach wrócili do zdrowia. Uwierzyłem, że to możliwe. Efekt: moja ręka jest teraz całkowicie zdrowa.

Przez 15 lat wierzyłem, że z biedą nic nie można zrobić. Ciężko pracowałem i wszystko na marne. Potem uwierzyłem, że mogę łatwo osiągnąć niezależność finansową i wszystko się udało. Wierzyłem, że muszę walczyć z życiem, a mój świat był niebezpieczny, zdradliwy i okrutny. Teraz wierzę: jestem chroniony przez cały czas. Wszystko jest dla mojego szczęścia. Mój świat dba o mnie. I właśnie dlatego zawsze mówię „Hura!!!”.

W każdej chwili dokonujemy wyboru. W każdej sekundzie tworzymy naszą rzeczywistość.

Za każdym razem, gdy spotyka cię coś, czego nie chcesz, masz wybór. Jeśli jesteś zły, to znaczy, że źle skręciłeś. Skręciłeś w zły świat.

Jeśli komuś się tam podoba, to dobrze. Jeśli nie, powiedz sobie: „Hura!!!”. W porządku. Witamy w rzeczywistości! Rzeczywistość jest zawsze życzliwa i neutralna.

Kiedy jesteś naprawdę szczęśliwy z każdego doświadczenia, wszystkie twoje problemy rozwiązują się same. Osobiście wolę spokój i ciszę.

Główne zdjęcie: lavender.land