Nie bój się konfliktu. Bój się dnia, w którym przestanie się starać. Ponieważ kiedy kobieta przestaje, oznacza to, że nie boi się już odejść.

Kobiety posługują się emocjami. To naprawdę jest właśnie ten sposób, w jaki mogą się otworzyć i być sobą ze swoimi partnerami. Nie wierzą tym, którzy ukrywają i wstydzą się swoich uczuć, więc same wolą nie ukrywać tego, co czują.

Drodzy mężczyźni, zrozumcie to: kiedy kobieta rozpoczyna konflikt i cokolwiek wypomina, nie oznacza to, że związek się nie układa. Zależy jej na partnerze, jedynie boi się go stracić.

Nie musisz się martwić, ponieważ ktoś jest gotów walczyć do końca o Twój związek. Nie trzeba się bać, nawet gdy nie zgadzacie się ze sobą. Powinieneś zrobić, co możesz, aby się uspokoić, a następnie znaleźć rozsądny kompromis. A co ważniejsze, warto doceniać swoje szczęście: masz coś cennego, o co możesz walczyć.

Nie bierz swojego partnera za pewnik, ale też nie panikuj w obliczu problemów. Doceń to, że twoja druga połówka jest w stanie się przed tobą otworzyć. Jest godna szacunku za swoją determinację, by wszystko naprawić i uratować miłość.

Złość i strach to również emocje. Bardzo potężne. Czasem mówią o wiele więcej niż miłość.

Wierzcie lub nie, nie powinniście się martwić, gdy zacznie „walczyć”. Przecież chodzi o miłość.

Konflikty są naturalną rzeczą w związku. Jeśli ktoś mówi ci, że nigdy nie kłóci się ze swoim partnerem, to kłamie.

Nieporozumienia są częścią naszego życia. W końcu wszyscy jesteśmy emocjonalni, mamy różne gusta i nieskończoną ilość unikalnych cech.

Jeśli chodzi o związki, konflikty w granicach rozsądku są tym, co pomaga nam otworzyć się nawzajem. Dzięki nim możemy lepiej poznać siebie i swojego partnera. Pomagają nam dbać, akceptować lub zmieniać to, co nam się nie podoba. Pomagają nam się rozwijać.

Zastanów się więc, co tak naprawdę dzieje się w waszym związku, czy ona...

...nagle staje się cicha.

...przestaje próbować.

...już się z tobą nie kłóci.

...przestaje z tobą rozmawiać.

...przestała płakać.

Martwi się, gdy jej milczenie staje się silniejsze od jej słów.

Ponieważ kiedy kobieta milczy, przestaje o ciebie walczyć. To tyle, postanowiła się zatrzymać. Nie jesteś już wart ani jednej jej emocji.

Kiedy kobieta milczy, widać, że płomień, który płonął w jej sercu, zgasł. Jej niegdyś kochające serce stało się zimne i zamieniło się w bryłę lodu.

Kiedy kobieta kocha, jest gotowa walczyć do samego końca. Angażuje całą swoją energię, aby wszystko było dobrze.

Ale kiedy zamilknie, wiedz, że nie ma już odwrotu.

Milczenie kobiety oznacza, że się zatrzymała. Jest gotowa pozwolić ci odejść. Nie jesteś już wart jej starań.

Pamiętaj, że emocje i szczerość wiele znaczą dla kobiety.

Dlatego nie bój się jej emocjonalnych wybuchów. Nie bój się konfliktu. Bój się dnia, w którym przestanie próbować.

Bój się jej milczenia. Ten moment, kiedy próbujesz ją zdobyć, a ona nie reaguje. Ponieważ kiedy kobieta przestaje, oznacza to, że już nie boi się odejść.

Główne zdjęcie: kakao.im