Po uszyciu swojej pierwszej sukienki z zasłony Sophia Loren była z siebie dumna. Nie ma znaczenia, jaką markę odzieży nosi kobieta, ważne jest, jak dobrze ubrania do siebie pasują.

Jest nie tylko światowej klasy aktorką, ale kobietą, która zawsze potrafiła wyglądać stylowo zarówno z pieniędzmi, jak i bez nich. Dlatego, nie będąc najpiękniejszą, przyciągała spojrzenia milionów mężczyzn.

Kim jest Sophia Loren.

Kultowa postać XX wieku, nawet dziś nie zapomniana. Nawet teraz, w wieku 88 lat, nadal wygląda niesamowicie w porównaniu do swoich rówieśników.

To Sophia Loren jako pierwsza dostała Oscara dla najlepszej aktorki w filmie nieanglojęzycznym. Przeszła długą drogę od 14-letniej modelki, bardziej wyrazistej niż pięknej, w finale konkursu Miss Rome zauważył ją Carlo Ponti, włoski producent filmowy.

Sophie zainteresowała go właśnie swoim temperamentem. Wkrótce dziewczyna była na pierwszym w życiu teście ekranowym. Carlo podobało się wszystko, Sophie była utalentowana. Zaproponował przyszłej gwieździe operację plastyczną, ale Sophia odmówiła mu. Nie mógł się oprzeć temperamentowi młodej kobiety i podpisał kontrakt, nadając dziewczynie pseudonim Sophia Loren.

1. Zadbana skóra jest stylowa.

Zadbana skóra to znak, że kobieta o siebie dba. Będzie dobra tylko wyniku kompleksowych działań - kiedy człowiek wybierze dla siebie odpowiednie jedzenie, nie pozwoli sobie na zbyt wiele mocnych napojów, zrobi niezbędne zabiegi i użyje kremów.

Nie można odziać kobiety o zaniedbanej skórze w markowe ciuchy i nazwać ją standardem. Rzeczy są tylko szlifem prawdziwego diamentu, ale nie samym diamentem.

2. Zapach jest ważny.

Kobieta przyciąga innych swoją chemią. Odpowiednio dobrany aromat, nawet tani, ale odpowiednio połączony z własnym naturalnym zapachem to klucz do sukcesu. Rzeczywiście, drogie perfumy są cudowne, ale bez nich można pachnieć atrakcyjnie.

Istnieje wiele niedocenianych zapachów. A gdyby kobiety zwracały większą uwagę na jakość wypełnienia, grę zapachów, byłyby dziesięciokrotnie bardziej atrakcyjne dla siebie i innych.

Na przykład Cacharel Noa o aromacie białego piżma, opartym na kwiatach i słodyczy, jest bardzo podobny do drogiej marki Tom Ford "White Suede".

3. Sekret tkwi w prostocie.

Sophia Loren była jedną z pierwszych kobiet, które rysowały brwi i robiła to stylowo. W życiu przestrzegała prostych zasad:

- umiar we wszystkim;

-pewność siebie;

- możliwość pełnego relaksu.

I szczerze wierzyła, że ​​piękno to stan umysłu, który pochodzi z wnętrza. Wtedy świat zewnętrzny naprawdę to zobaczy.

W ubraniach wolała bawić się akcentami. Za pomocą sukienek podkreśliła dostojność talii i dobierała krój tak, aby ukryć krągłość bioder. Klatkę piersiową nie ściskała nadmiernie, dając pierwszeństwo swobodnemu krojowi w górnej części odzieży. Zawsze skupiała się na elegancji i ukrywaniu zauważalnych wad.

Piękny wygląd to stan umysłu, w którym ubranie jest tylko dodatkiem. A do tego nie potrzeba dużo pieniędzy, wystarczy tylko znać swoje wady i z zyskiem przebić zalety.

Główne zdjęcie: tayni-mirozdaniya