Nikt nie wiedział dokładnie, jak długo Hera i jej szczeniaki żyły w rurze drenażowej. Ale jedno było pewne: jeśliby szybko nie otrzymali pomocy, poddali by się zimnie.

Na szczęście nie pozostały niezauważone! Mieszkańcy zauważyli, wchodzącą i wychodzącą z zaśnieżonego wejścia Here, gdy ludzie przechodzili. To było tak, jakby wiedziała, że ​​ktoś w końcu zatrzyma się i pomoże - i zrobili to!

foto: inspiremore.com

W styczniu grupa z Dog Rescue Shelter Mladenovac w Serbii otrzymała telefon od zaniepokojonego nieznajomego i pojechała uratować ten dzień.

Niemal natychmiast Hera wybiegła im na powitanie. Była nieustraszona i zaskakująco przyjazna, gdy jej oszałamiające niebieskie oczy powiedziały im, czego nie mogła. Jej szczeniaki potrzebowały ich pomocy.

foto: inspiremore.com

Jej trójka przestraszonych dzieci nie była taka ufna. Szczenięta pozostały w miejscu, gdzie ratownicy nie mogli ich dosięgnąć, więc musieli pokazać kreatywność.

Najpierw próbowali włożyć Here z powrotem do rury, myśląc, że maluchy wyjdą za nią. Kiedy to nie działało, rzucili jedzenie koło wejścia. Szczenięta wciąż bały się wyjść, a noc była już blisko.

foto: inspiremore.com

Po upewnieniu się, że Hera jest bezpieczna w aucie, spróbowali inaczej. Jeden mężczyzna kucnął po drugiej stronie rury, a drugi lekko pchnął szczeniaki patykiem.

Niedługo potem cała trójka była bezpieczna w ramionach ratownika!

foto: inspiremore.com

Kiedy Hera ponownie spotkała się ze swoimi szczeniakami, spojrzała na mężczyzn i wydawało się, że znów przemówiła oczami: „Dziękuję za uratowanie moich dzieci”. Najwyraźniej zaufała właściwym ludziom!

foto: inspiremore.com

Teraz cała czwórka jest bezpieczna w schronie i gotowa do znalezienia swoich nowych domów!

Jaka kochająca mama! Upewniła się, że jej dzieci otrzymały pomoc, której potrzebują, mimo tego, że znajdywały się w trudnej sytuacji.

foto: inspiremore.com

Obejrzyj, jak dostaje pomoc w filmie niżej i prześlij tą historię, by podziękować ratownikom dookoła świata.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: inspiremore.com