W wyborze swojej partnerki życiowej mężczyzna podświadomie kieruje się wieloma rzeczami. Jedną z nich jest właśnie kształt nóg kobiety, który może mu wiele powiedzieć.

Czasem nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, gdzie patrzą faceci! Mężczyźni podświadomie wybierają partnerkę, która zostanie matką ich dzieci, a więc zwracają uwagę na anatomię.

Zebraliśmy wszystkie informacje w jednym miejscu i teraz sama możesz sprawdzić, co o tobie mówią!

foto: google

Typ A

Niezwykle kobiecy i zmysłowy kształt, gdzie odstęp pojawia się przy kostkach. Kobiety z takimi nogami są namiętne i mężczyźni doskonale to czują.

Oprócz zmysłowości cechuje je także delikatność. Nie lubią przejmować inicjatywy, zarówno w życiu, jak i w sypialni. Mężczyznom zazwyczaj się to podoba, ale nie lubią kobiet, które są całkiem pasywne, dlatego warto nad sobą pracować.

foto: google

Typ B

Mało kto się tego spodziewa, ale ten kształt oznacza odwagę i aktywność. Dla mężczyzny jest to znak, że na pewno nie będzie się w związku nudził, a jego partnerka potrafi głośno wyrazić swoje zdanie. Oczywiście wszystko zależy od gustu faceta, niektórym może to nie odpowiadać. Takie Panie powinny popracować nad kontrolowaniem swoich emocji.

foto: google

Typ C

To taki kształt pośrodku. Uda stykają się ze sobą, ale reszta nóg nie. Dlatego taka kobieta z jednej strony potrafi być zmysłowa i seksowna, a z drugiej strony emocjonalna i wybuchowa.

foto: google

Typ D

Takie nogi, które stykają się w trzech konkretnych punktach to prawdopodobnie najbardziej pożądany kształt. Kobiety z takimi nogami cechuje niezwykła naturalność zarówno w życiu, jak i w sypialni. Nie boją się eksperymentować, chociaż mają swoje ulubione pozycje w łóżku.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com