Talent nie dyskryminuje. Nie ważne, czy jesteś młody, stary, piękny czy zwykły, jeśli masz talent, ludzie cię pokochają.

Gdy muzyk Kodi Lee wszedł na scenę „America's Got Talent” ze swoją mamą, Tiną Lee, jurorzy i widownia nie wiedzieli, co ich czeka. Kodi nie wygląda jak artysta, ale nie oceniajmy książki po okładce!

foto: inspiremore

1 odcinek 14 sezonu oznacza zmiany takie jak nowi jurorzy Julianne Hough i Gabrielle Union. Po obejrzeniu występu Kodi chcemy, by był to 1 sezon, w którym autystyczny niewidomy wygra.

„Kodi jest niewidomy i autystyczny” - wyjaśniła mama Kodi, Tina. „Wcześnie odkryliśmy, że kocha muzykę. Słuchał i jego oczy błysły i śpiewał, wtedy się popłakałam. Wiedziałam, że jest artystą estradowym. Muzyka i występy sprawiły, że wciąż żyje, ponieważ gdy jesteś autystyczny, trudno jest byc takim jak inni. Muzyka uratowała mu życie.”

foto: inspiremore

Wydaje się dziwne, że „uratowała mu życie”, lecz zmienisz zdanie gdy usłyszysz jak ten 22-latek śpiewa i gra.

„Zaśpiewam Wam piosenkę na fortepianie”, powiedział Kodi jurorom, nim usiadł przy fortepianie. Tina kucnęła obok, by go zmotywować, nim zaczął grać, i widać, że jest zdeterminowany, gdy zaczyna grać. Gdy zaczął śpiewać, każdy był w szoku.

foto: inspiremore

Głos Kodiego w utworze Leona Russella „A Song for You” jest pełen emocji. Występ był wzruszający i zaskakujący, i wkrótce każdy płakał! Nowa jurorka Julianne była szczególnie wzruszona i mocno płakała.

foto: inspiremore

Po skończonym występie, jurorzy nie mogli się doczekać, by mu pogratulować. „Czuliśmy autorytet tego, co robisz i wielką inspirację oraz talent” - powiedział Howie Mandel. "To było niesamowite."

Simon Cowell nazwał Kodi „niezwykłym”.

„Masz naprawdę piękny ton” - powiedział Simon. „Dziękuję za zaufanie do tego programu. Zapamiętam tą chwilę do końca życia”.

foto: inspiremore

Julianne była tak samo wylewna, lecz to uwagi Gabrielle, która niedawno urodziła córkę Kaavię skradły show.

„Jestem nowym jurorem w tym sezonie i w tym roku zostałam mamą. To najtrudniejsza i najbardziej satysfakcjonująca praca, jaką kiedykolwiek miałam”- powiedziała. „Chcesz tylko dać swoim dzieciom księżyc, gwiazdy i tęcze. Dzisiaj dam ci coś wyjątkowego.”

Wtedy Gabrielle wstała i nacisnęła upragniony Złoty Przycisk po raz pierwszy w AGT!

foto: inspiremore

Złoty Przycisk wysyła uczestnika wprost do półfinału. Widowna oszalała, a Kodi i Tina stali w zachwycie wśród złotych konfetti. „Właśnie zmieniłeś świat!” Gabrielle powiedziała do rodziny, gdy zalewali Kodi uściskami i pocałunkami na scenie.

foto: inspiremore

Kodi ma czysty talent, z którym się urodził, i wspaniale jest widzieć, jak ktoś pokonuje wszystkie trudności i odnosi sukces w takim programie. Przy większej liczbie uczestników, takich jak Kodi, może ludzie zapomną o niepełnosprawności i zobaczą indywidualne zdolności, którymi wszyscy zostaliśmy pobłogosławieni.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: inspiremore.com