„The Show Must Go On” („Przedstawienie musi trwać”) – to bardzo znany utwór muzyczny z albumu „Innuendo”, który w dalekim 1991 roku zajął 16-te miejsce na liście przebojów w Wielkiej Brytanii. Singiel był napisany przez cały zespół wykonawców muzycznych o nazwie „Queen”, chociaż jego głównym autorem uważa się Brian May. Ten utwór muzyczny do dnia dzisiejszego jest za najbardziej ulubioną piosenką dla wielu przedstawicieli popkultury takich jak chociażby Elton John, który wykonał wspomniany wyżej singiel na koncercie pamięci Freddy’ego Mercury’ego razem z zespołem „Queen”. Nicole Kidman i Jim Broadbent zaśpiewali tę piosenkę w filmie „Moulin Rouge!” (2001), a w maju 2016 roku Celine Dion zaśpiewała ten singiel w nowej interpretacji razem z Lindsey Stirling.

foto: google.com

Tym razem na scenę programu telewizyjnego „Next Star” w Rumunii wszedł na scenę 10-letni chłopiec, który zachowywał się dość nieśmiało. Wszystko wskazywało na to, że był bardzo stremowany. Reżyser puścił melodię „The Show Must Go On”. Na pierwszy rzut oka wydawało się, że Alex Pirvu nie poradzi sobie z tak trudną do wykonania piosenką, bowiem ten najbardziej znany utwór „Queen” wcale nie jest łatwo zaśpiewać. Jednak minęło zaledwie kilka sekund, a chłopiec poczuł się jak ryba w wodzie. Alex opanował siebie i za moment ujawnił swój piękny, a jednocześnie potężny głos.

W momencie jak audytorium, jury oraz widzowie telewizyjni usłyszeli ten bogaty głos chłopca, to wszyscy nagle zrozumieli, że jest on niezwykle dojrzały jak na tak młodego wokalistę. Wielu osób byli zachwyceni jego zdolnością do wyrażania własnych emocji, która jest wyjątkowa i niezwykle głęboka. Niektórzy byli wzruszeni do łez jego wykonaniem. Zdolność Alex Pirvu do emanowania swojego wewnętrznego ciepła w stosunku do innych głęboko dotyka wielu ludzi. Prawdziwy talent, z którego ten mały chłopiec potrafi doskonale korzystać!

foto: google.com

Naprawdę warto posłuchać i również zobaczyć to nagranie. Kiedy po raz pierwszy oglądałem ten odcinek, nie wierzyłem własnym uszom. Nie tylko dla mnie, ale także dla jury, a także dla całego audytorium było rzeczą niewiarygodną, że tak potężny głos może wydobywać się z gardła tak małego dziecka. Życzymy wszystkim miłego oglądania nagrania oraz słuchania singlu „The Show Must Go On”!

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com