Talent show – to program rozrywkowy, który bawi swoich widzów występami osób, którzy wcześniej nie byli związani występami w telewizji, wykonując ową pracę zawodowo. W programach talent show często występują każdy, kto wierzy w siebie i jest przekonany, że ma talent, którym chce się podzielić z innymi. Niezależnie od wieku oraz wykonywanego zawodu każdy może wykazać się swoimi wybitnymi zdolnościami, a także zaawansowanymi dokonaniami. Dlatego można zaśpiewać, zatańczyć, pokazać niesamowitej gibkości – akrobatyczne show, jak również zaoferować widzom umiejętności w sztukach walki, realizować w technikach harmonię ruchu. Mogą to być także inne działania, którymi da się zachwycić jury, audytorium oraz widzów telewizyjnych. Program talent show ma postać konkursu, a publiczność, jury i telewidzowie decydują czy rzeczywiście ten, kto występuje na scenie ma talent i przez to zostaje faworytem.

Tym razem na scenie pojawiły się dynamiczne cztery kobiety w podeszłym wieku. Przedstawili się jako „Kokony” („The Cocooners”). Nazwa ich zespołu wywołała radość i uśmiech na twarzy u wszystkich. Otóż Michelle, Heather, Lynn oraz Maxine – to cztery urocze damy, które dysponują bardzo pozytywną energią, kochają świat i chętnie przyjaźnią się z ludźmi dookoła. Zespół wspaniałych kobiet uzyskał popularność dzięki praktycznym umiejętnościom tańca. Ale najbardziej zaskakującą informacją dotyczącą tej niezwykłej grupy tancerek jest ich wiek. Otóż, Michelle ma 63 lata, Heather skończyła 70 lat, Lynn ma 80 lat, a Maxine – 75 lat. Chyba nieźle, biorąc pod uwagę ich wiek, chyba nie?

Niema nic dziwnego, że kiedy te cztery starsze panie weszły na scenę brytyjskiego programu talent show, aby jury mogli rozpocząć przesłuchanie, to wszyscy byli nie tylko zaskoczeni, ale również zdziwieni. Chyba te same uczucia w audytorium oraz u widzów telewizyjnych wywołało pojawienie się na scenie tych miłych kobiet. Nic dziwnego, gdyż udział w tym show biorą osoby chętne, które zazwyczaj mają o połowę mniej lat. Ale nie dajmy się zwieść ich podeszłym wiekiem. Te panie są naprawdę bardzo utalentowane!

Nagle prześliczne „babcie” ściągają ubranie, aby odsłonić oszałamiające błyszczące stroje. Następnie „The Cocooners” wykonują taniec na scenie, w czasie trwania którego audytorium oraz jury są naprawdę zachwyceni. Wszyscy, którzy oglądają tego rodzaju niezwykłe show nie mogą nie powstrzymać, aby nie darzyć ten wspaniały zespół oklaskami. Każdy bez wyjątku bije brawo, widząc jak te starsze panie tańczą.

Cztery niezwykłe kobiety w wieku od 63 do 80 lat wszystkim udowodnili, że gdy chodzi o marzenia, to tak naprawdę wiek nie ma żadnego znaczenia. Jedyne co się liczy w procesie realizacji tego, co chcemy osiągnąć w swoim życiu to sukces oraz wspólne dzielenie się wartościami. Albowiem każdy, kto pokierował dobrze swoim życiem, umie zachwycić innych swoim talentem, ten bez wątpienia zasługuje na uznanie i oklaski. Naprawdę warto zobaczyć ten odcinek talent show, tym bardziej, że oglądalność tego wideo wynosi prawie siedem milionów wyświetleń.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com