Nie masz pojęcia ile ten aktor zrobił dla bezdomnych psów i kotów.

„Jest to miłość bezwarunkowa, pełna i prawdziwa!” - Alain Delon

W młodości Alain Delon nosił kurtki wojskowe, aby wygodniej było ogrzać wszystkie szczenięta, które spotkał po drodze. Dziś francuski aktor, który ma 81 lat, pomaga pięciu hodowlom bezdomnych psów i kotów.

„W moim domu zawsze jest dużo psów, sam nawet wyhodowałem specjalną rasę. Psy przypominają mi chore dzieci, których życie kończy się w wieku od dziesięciu do czternastu lat ... ”

Delon od dawna mieszka w Szwajcarii i zajmuje się psami. Pewnego razu, dowiedziawszy się, że w Pirenejach ktoś oblał psa benzyną i podpalił, wysłał swojego weterynarza, a nawet rozpoczął proces sądowy przeciwko sadyści. Po raz pierwszy w historii sądownictwa sędzia nakazał obecność ofiary, psa Mambo, na sali sądowej. Alain Delon spróbował nawet przypisać psom własnych prawników. Nawiasem mówiąc, sadystów skazano na długie lata więzienia.

foto: google

Alaina Delon uwielbia psy od dzieciństwa. jego pierwszym psem był doberman o imieniu Gala. „Kiedyś na nią krzyknąłem, a nawet uderzyłem ją w tyłek. Usiadła i spojrzała na mnie. Widziałem, że płacze. Od tego czasu wszystko zrozumiałem, a teraz moje psy zawsze się uśmiechają. ”

„Widok psów przy bezdomnych na ulicy zawsze mnie bardzo porusza. Nie ma to dla nich znaczenia, że ich pan jest człowiekiem bezdomnym. Kochają pana jako ojca, tak jak labrador Mitterrand kocha swojego pana, nie wiedząc, że jest prezydentem kraju.

Myślisz, że moje psy wiedzą, że jestem Alain Delon? Nie ma to dla nich znaczenia! Moje psy mnie kochają, nie wiedząc kim jestem, co robię. Jest to miłość bezwarunkowa, pełna i prawdziwa! ”

foto: google

Alain Delon jest członkiem Towarzystwa Ochrony Zwierząt. W jego posiadłości żyje 8 psów. Jest też cmentarz wszystkich jego byłych pupili: w sumie było ich 45. W środku tej nekropolii psów zbudował kaplicę. Po licznych apelacjach otrzymał oficjalne pozwolenie na pochowanie się tam, kiedy nadejdzie jego dzień. Twierdzi, że jest to jego marzenie.

Alain Delon dba nie tylko o umarłe zwierzęta. Żywe, które cierpią i które są dręczone, absorbują go znacznie bardziej. On i jego partnerka Brigitte Bardot są gotowi użyć wszelkich środków, aby je chronić!

foto: google

Pewnego razu Alain Delon wezwał helikopter, aby uratować kota, któremu ktoś wyrwał łapę przywiązując ją do samochodu. Teraz trójnogi kot mieszka w jego posiadłości razem z trójnogim królikiem.

Główne zdjęcie: storyfox.ru