Ci, którzy choć raz słyszeli piosenki w wykonaniu Patricii Kaas, na zawsze zostali pod wrażeniem.

foto: binokl.cc

Głosu utalentowanej wokalistki nie można pomylić z żadnym innym. Jest tak potężny i silny, emanuje z niego jakaś energia, zmuszając cię do ciągłego słuchania jej piosenek.

foto: binokl.cc

Jeśli słyszysz głos Patricii, ale nie widzisz jej samej, możesz pomyśleć, że śpiewa dama o potężnej sylwetce.

foto: binokl.cc

Dlatego tak niezwykłe jest widzieć małą, delikatną blondynkę o wyrazistych oczach i wyrafinowanych rysach. Jej urok, charyzma podbiły publiczność.

foto: binokl.cc

Od pierwszego pojawienia się Kaas na ekranie minęło wiele lat, a wciąż jest kochana przez wielu widzów na całym świecie.

foto: binokl.cc

foto: binokl.cc

Nowy program

Kaas uwielbia się zmieniać. Przymierza obraz wyrafinowanej kobiety o smutnym spojrzeniu, a potem pojawia się z mocnym makijażem i drapieżnym spokrzeniem.

foto: binokl.cc

Przez kilka miesięcy nic nie było słychać o Patricii. Długo nie udzielała się na Instagramie, nie pisała nic na swojej stronie. Fani zaczęli się martwić i niepokoić. Jest to zrozumiałe, ponieważ czasy są dziś nie spokojne.

foto: binokl.cc

Ku radości fanów piosenkarka niedawno podzieliła się wiadomością: od wielu miesięcy pracowała nad nowym programem. Według samej Patricii nowy program będzie najlepszym projektem w jej karierze.

foto: binokl.cc

Wraz z nowym programem Kaas i jej ekipa planują światową trasę koncertową. Pod koniec zimy miał się odbyć koncert z nowego prpgramu. Jednak pandemia spełniła swoje zadanie. Program został przełożony na rok.

foto: binokl.cc

Piosenkarka się martwi

Patricia bardzo chciała zobaczyć publiczność, z którą nie rozmawiała przez bardzo długi czas, ponieważ nastąpiła przerwa w jej pracy. Wszystko przez to, że cztery lata temu publiczność nie mogła docenić jej albumu.

foto: binokl.cc

Kreatywni ludzie są bardzo wrażliwi i podatni na krytykę. Każda porażka po prostu wybija ich z toru.

foto: binokl.cc

Tak stało się z Kaas. Piosenkarka przez cztery lata przeżywała porażkę. Napisali, że publiczność nie docenia jej pracy.

Dziś sama Patricia jest przekonana, że odniesie sukces. Nowy program pokaże, że Kaas wciąż ma wiele do powiedzenia swoim ukochanym fanom, którzy z niecierpliwością oczekują jej powrotu.

foto: binokl.cc

Nowy album będzie jedenastym w całej karierze wokalistki. Nawiasem mówiąc, piosenkarka sama pisze niektóre piosenki. Dotyczy to zarówno muzyki, jak i tekstów.

foto: binokl.cc

Wciąż sam

Kaas nie lubi rozmawiać o swoim życiu osobistym. Kiedyś przyznała, że w pewnym momencie miała wybór: rodzina lub kariera. Wybrała karierę. Wkrótce Patricia tego pożałowała. Tylko że było za późno. Przez kilka lat wciąż próbowała znaleźć mężczyznę swoich marzeń, a potem po prostu przestała czekać.

W swojej autobiografii piosenkarka napisała wiele osobistych rzeczy. W książce można przeczytać wyznania artystki dotyczące rodziny i mężczyzn. Tak więc Patricia obwiniała się za to, że nigdy nie była w stanie wybrać odpowiednich mężczyzn. Nikt nie jest za to winny, tylko ona. Być może dlatego Kaas wciąż jest samotna. Mówi w książce, że wciąż wierzy, że na świecie istnieje prawdziwa miłość. Jednak jej czas już minął. Najprawdopodobniej nie będzie mogła założyć rodziny.

Gwiazda uważa, że nie każdy może przejść próbę samotności. Ona to zrobiła. Taki test jest przeznaczony dla silnych osobowości.

Zdumiewającym wyznaniem było to, że Patricia je śniadanie, obiad i kolację przed lustrem. To sprawia, że czuje się mniej samotna.

foto: binokl.cc

Zdjęcia z młodości

Zdjęcia piosenkarza z odległej przeszłości uderzają czystością. Niewinne smutne oczy zaskakują głębią. Najprawdopodobniej w tamtym czasie sama Kaas nie myślała, że będzie gwiazdą światową, że miliony będą w niej zakochane. I że będzie taka samotna Patricia nie miała pojęcia.

foto: binokl.cc

Wokalistka wolała miłość publiczności niż miłość konkretnego mężczyzny. Nie chciała zostać gospodynią domową, ale wybrała sławę i sukces.

Główne zdjęcie: binokl.cc