Słynny brytyjski piłkarz opublikował wynik zmiany swojego wizerunku na Instagramie.

46-letni piłkarz, a obecnie trener David Beckham zawsze potrafił zaskakiwać kardynalnymi zmianami wizerunku. Tak więc ostatnio David postanowił ponownie zafarbować włosy na blond, a jednocześnie podbił swoich synów – 18-letniego Romeo i 16-letniego Cruza – aby zafarbowali włosy. Ich starszy brat, 22-letni Brooklyn, postanowił powstrzymać się od zmian (choć kilka lat temu eksperymentował z fryzurami). A jeśli Romeo stał się blondynem z rzadkimi ciemnymi pasmami, to krótki jeż Cruise'a w ogóle stał się jasnoróżowy.

Czasami trzeba przypomnieć chłopcom, kto zrobił to pierwszy w latach 90! Z wyrazu ich twarzy wynika, że nie są z tego zbyt zadowoleni. #tata zrobił to pierwszy – napisał David pod zdjęciem, wyjaśniając, że wyznaczył trend na drastyczne przefarbowania i dodał, żeby się nie martwili – za kilka tygodni farba się zmyje.

Cruz i David Beckham

foto: google

Cruz, Romeo i David Beckham

foto: google

foto: google

https://www.instagram.com/p/CRWGZetF8tA/?utm_source=ig_embed

W ciągu 12 godzin post otrzymał ponad milion polubień i 4,5 tysiąca entuzjastycznych komentarzy. A jeśli Brooklyn pozytywnie wypowiadał się o zmianie wizerunku braci i ojca, to Victoria Beckham powiedziała, że nie pasuje do jej dzieci, ale do jej męża – bardzo.

„Tak, wasz tata zrobił to pierwszy, ale teraz pasuje mu to jeszcze bardziej niż wtedy!!!”

David Beckham, 1999

foto: google

David i Victoria Beckham, 2007

foto: google

Główne zdjęcie: google.com