Do niedawna uważano, że słynny Julio Iglesias ma 8 dzieci. Jednak całkiem niedawno miał miejsce proces, podczas którego ustalono, że słynny piosenkarz ma jeszcze jedno dziecko. Więc teraz Julio ma 9 spadkobierców.

Jeśli chodzi o rodzinę Iglesias, to od razu się przypomina Enrique, który nie ustępuje popularnością ojcu. Lubią go nie tylko za wykonywanie piosenek.

foto: binokl.cc

Wiele kobiet na całym świecie lubi go ze względu na jego piękny wygląd.

Warto jednak wspomnieć o dwóch siostrach Enrique, które wszyscy słusznie nazywają młodymi pięknościami. Nie są gorsze od swojego słynnego brata.

foto: binokl.cc

Dziewczyny mają wygląd modelek, wyraziste rysy twarzy. Zdjęcia sióstr na Instagramie cieszą się dużą popularnością. Dziewczyny niestrudzenie pokazują nowe zdjęcia w różnych strojach.

foto: binokl.cc

Cristina i Victoria, jak nazywają się dziewczyny, mają ponad sto tysięcy subskrybentów. Wszyscy jednogłośnie twierdzą, że siostry odziedziczyły urodę po pięknej matce. Kobieta jest już po pięćdziesiątce, ale nie wygląda na swój wiek. Swoje doświadczenie w dbaniu o swój wygląd przekazała córkom.

foto: binokl.cc

Cristina i Victoria pojawiły się już na okładkach znanych magazynów modowych. Jednak natura obdarzyła sióstr nie tylko pięknym wyglądem. Dziewczyny z powodzeniem uczą się języków obcych. Ponadto lubią jazdę konną.

Dziewczyny opiekują się końmi. Kochają też psy i koty. Być może kiedyś staną się obrońcami zwierząt.

foto: binokl.cc

W międzyczasie Cristina i Victoria opanowują podstawy kariery modelek. Sądząc po Instagramie, odnoszą w tym sukcesy.

foto: binokl.cc

foto: binokl.cc

foto: binokl.cc

foto: binokl.cc

Główne zdjęcie: binokl.cc