Ile razy aktorki muszą zakładać suknię ślubną do roli? Sprawdźmy na przykładzie Julii Roberts.

Julia Roberts gra w filmach od ponad 35 lat! Całe życie, w którym wydarzyło się wiele innych jasnych, małych żyć. W swojej karierze aktorka musiała wielokrotnie grać narzeczonych. W tym artykule postanowiliśmy przypomnieć sobie wszystkie jej stylizacje ślubne. A ty musisz zdecydować, która z nich jest najefektowniesza.

Stalowe Magnolie, 1989

Julia Roberts ma 21-22 lata

foto: cosmo.ru

Po raz pierwszy panna młoda Julia miała okazję zagrać w filmie Stalowe Magnolie w 1989 roku. Była to jedna z pierwszych ról aktorki.

foto: cosmo.ru

Trzeba przyznać, że Roberts naprawdę pasuje ten wiktoriański styl. A ten uśmiech jest całkowicie rozbrajający.

Uciekająca panna młoda, 1999

Julia Roberts ma 31-32 lata

foto: cosmo.ru

foto: cosmo.ru

foto: cosmo.ru

W 1999 roku ukazał się film, który rozsławił Julię na całym świecie. Wyrażenie „uciekająca panna młoda” kojarzy się tylko z Roberts. W tym filmie aktorka zmienia kilka sukien ślubnych.

foto: cosmo.ru

Ta ostatnia, bardzo szczęśliwa, wydaje się bardziej pasować 32-letniej Julii niż inne. Minimalny makijaż, rozluźnione włosy i brak biżuterii sprawiają, że wygląda naturalnie i romantycznie.

Królewna Śnieżka, 2012

Julia Roberts ma 44-45 lat

foto: cosmo.ru

W 2012 roku Julia zagrała antybohaterkę – Złą Królową, która z całych sił próbuje zrujnować życie Śnieżce. A jednak udaje jej się wyjść za mąż. Jej strój tego dnia był naprawdę królewski.

Główne zdjęcie: cosmo.ru