Jennifer Lopez i Ben Affleck zostali zauważeni przez paparazzi podczas spaceru po centrum handlowym. Wspólnie z pięciorgiem dzieci aktorzy wybrali się na rodzinne zakupy.

Podczas rodzinnego spaceru w Los Angeles, 52-letnia amerykańska aktorka i piosenkarka postawiła na wygodny, ale stylowy look. Wybrała modne białe dżinsy o szerokich nogawkach z kontrastowymi szwami, dużymi kieszeniami i sznurkiem do ściągania zamiast paska. Miała na sobie zwykłe buty Nike i ładny brązowy sweterek z nadrukiem przedstawiającym Królewnę Śnieżkę.

foto: laykni.com

Ben wyglądał olśniewająco w dżinsach typu skinny, szarym T-shircie i biało-zielonych butach. Affleck wygląda znacznie lepiej, odkąd ponownie wrócił do swojej byłej narzeczonej. Najwyraźniej porzucił złe nawyki i zapisał się na siłownię.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Zakochanym towarzyszyła piątka ich dzieci: bliźnięta Jennifer Lopez - Emme i Max (14 lat) oraz trójka dzieci Afflecka - Violet (16 lat), Seraphina (13 lat) i Samuel (10 lat).

foto: laykni.com

Emme i Seraphina naśladują siebie nawzajem, mając krótsze włosy i zakładając chłopięce ubrania. Jennifer Lopez jest w dobrych relacjach ze spadkobiercami Bena, podobnie jak Affleck z bliźniakami aktorki.

Jennifer Lopez zaprezentowała ostatnio swój najpiękniejszy letni manicure - dedykowany właśnie dla Bena Afflecka.

foto: laykni.com

Przypomnijmy, że Ben i Jennifer po raz pierwszy zaczęli się ze sobą spotykać pracując razem na planie filmu „Gigli” pod koniec 2001 roku. Niestety, para rozstała się w 2003 r. Przyczyną rozstania było uzależnienie Bena od alkoholu. Jednak 20 lat później aktorzy ponownie zaczęli się spotykać i są razem szczęśliwi.

W kwietniu tego roku Ben oświadczył się Jennifer. Aktor podarował swojej ukochanej pierścionek z 8,5 karatowym zielonym diamentem. Jego wartość wynosi ok. 10 mln dolarów. Lopez skomentowała oświadczyny na swoim profilu w mediach społecznościowych: „To był zwyczajny sobotni wieczór w domu, dwójka zakochanych ludzi, składających sobie obietnice, że będą razem na zawsze. Szczęśliwa para, która dostała kolejną szansę na prawdziwą miłość”.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com