Kiedy pada hasło „szczęśliwa liczba”, w głowie każdego z nas pojawia się liczba, z którą wiążą się jakieś wspomnienia. Czy jest to data urodzin bliskiej nam osoby, czy też szczęśliwa siódemka, nie ma to znaczenia. Tak naprawdę każdy znak zodiaku ma przypisane trzy szczęśliwe liczby.

foto: google

Znak zodiaku a liczba

Baran

Zodiakowe Barany lubią życie z adrenaliną, nie łatwo ich zaskoczyć, a już na pewno trudno za nimi nadążyć. Takie cechy wiążą się właśnie ze szczęśliwymi dla Barana liczbami. Jest to: 6, 41 i 83.

Byk

Byki uparcie walczą o swoje i zawsze można na nich polegać. Dlatego 5, 35 i 57 to ich szczęśliwe liczby.

Bliźnięta

Zodiakowe Bliźnięta cechują się odwagą. To osoby szalone, które nie cierpią nudy, ale także wybuchowe. Potrafią się złościć bez powodu, ale zawsze są sprawiedliwi. Ich szczęśliwe liczby to 1,10 i 35.

foto: google

Rak

Raki są zazwyczaj bardzo emocjonalne i płaczliwe. Emocje biorą nad nimi górę. Jeśli mają podjąć decyzję, najpierw pomyślą sercem, a dopiero później rozumem. Właśnie dlatego ich szczęśliwe liczny to 1, 21 i 66.

Lew

Lwy są z natury bardzo silnie psychicznie. Ciężko ich załamać i pokonać. Nigdy się nie poddają i bronią wszystkiego, w co wierzą. Tyczy się to również rodziny, bliskich i przyjaciół. Potrafią wspiąć się na sam szczyt kariery i ciężko przychodzi im proszenie o pomoc. Ich liczby to 6, 24 i 39.

Panna

Zodiakowe Panny potrafią być bardzo sarkastyczne i dużo krytykują. Ich perfekcjonizm potrafi zdenerwować innych ludzi, ale są niezwykle ambitne. Z uwagi na to, ich szczęśliwe liczny to 16, 29 i 90.

Waga

Waga pragnie spokoju i harmonii. Dobrze czuje się w zaciszu ogniska domowego i nie lubi wdawać się w konflikty. Jej szczęśliwe liczby to 7, 20 i 55.

Skorpion

Zodiakowe skorpiony to prawdziwi przyjaciele. Ludzie lubią się im zwierzać, bo wiedzą, że sekret jest z nimi bezpieczny. To niezwykle odpowiedzialni ludzie. Starannie dobierają swoim przyjaciół. Właśnie dlatego ich liczby to 27, 29 i 53.

foto: google

Strzelec

Strzelec potrafi być szalony i spokojny równocześnie. Zawsze stanie po stronie słabszych i będzie ich bronił. Można go albo kochać, albo nienawidzić. Jego szczęśliwe liczny to 6, 16 i 23.

Koziorożec

Zodiakowy Koziorożec to przyjaciel świata. Lubi ustawiać wszystkich po kątach i jest dobrym szefem. Nie boją się mówić głośno swojego zdania i nie dbają o konsekwencje. Ich szczęśliwe liczby to 3, 21 i 84.

Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika są bardzo sensualne i harmonijne. Lubią łączyć fakty i wymyślać nowe rzeczy. Kreatywność to ich drugie imię. Właśnie dlatego ich szczęśliwe liczby to 17, 40 i 76.

Ryby

Zodiakowe Ryby chcą się przyjaźnić ze wszystkimi i zawsze starają się wszystkim dogodzić. Jednak to one na tym tracą. Zawsze przeżywają, kiedy ktoś odwróci się przeciwko nim i są uczuciowe. Ich szczęśliwe liczby to 8, 10 i 69.

Główne zdjęcie: google.com