Kiedy 36-letnia Oksana Kobeletska z Odessy dowiedziała się, że spodziewa się dziecka, była bardzo szczęśliwa. Wraz z mężem Siergiejem Oksana już miała trzyletnią córkę, ale para nie mogła się doczekać powiększenia rodziny. Jednak to, co miało być radosnym, ale dość zwyczajnym wydarzeniem, zamieniło się w światową sensację.

Małżonkowie nigdy nie planowali posiadania bardzo dużej rodziny. Dwoje dzieci – to chyba jest idealna sytuacja? Ponadto nigdy nie mieli bliźniaków w rodzinie. Oksana była absolutnie pewna, że ​​takie historie ją nie dotyczą ...

foto: google

Jednak kiedy kobieta poszła na kolejne rutynowe badanie lekarskie, lekarze opowiedzieli jej prawdopodobnie najbardziej szokującą wiadomość w jej życiu.

„Wszystko było jak u innych kobiet – nagi brzuch, żel i czujnik. Ale kiedy pani lekarz spojrzała na ekran, jej twarz bardzo się zmieniła, a ja byłam bardzo przestraszona” – wspomina Oksana. – „Pamiętam, jak zaczęła na głos liczyć i powiedziała, że ​​za to powinni mi dać dom nad morzem ...”

foto: google

Na koniec pani lekarz podsumowała, że badanie ultrasonograficzne wyraźnie wykazało pięć płodów! Narodziny piątki bez sztucznego zapłodnienia jest bardzo rzadkim zjawiskiem – jeden przypadek na 55 milionów. I podczas gdy Oksana starała się przetrawić wiadomość, lekarze już z podnieceniem omawiali swą wyjątkową pacjentkę. Większość ich kolegów nigdy w swoim życiu nie zobaczy czegoś takiego!

foto: google

„Nie mogłam zrozumieć, czy to się dzieje naprawdę. Wydawało mi się, że mam surrealistyczny sen i zaraz się obudzę” – wspomina kobieta. Przyszli rodzice starali się przetrawić szokującą wiadomość. W końcu wszystkie plany, które zbudowali na przyszłość, będą musiały zostać zmienione ... Ale nie było mowy o odmowie takiego daru losu.

Poród rozpoczął się w 30 tygodniu. Kiedy Oksana przybyła do szpitala, ośmiu lekarzy i pielęgniarek czekało już na nią na oddziale położniczym. Później Oksana przypomniała sobie, że lekarze traktowali ją jak kryształowy wazon – wyjątkowo ostrożnie.

Troje chłopców i dwie dziewczynki urodziło się przez cesarskie cięcie. Mimo obaw lekarzy cała piątka była zdrowa, choć początkowo potrzebowali dodatkowej opieki.

foto: google

Oczywiście, ledwie urodzona, Daria, Alexandra, Denis, Vladislav i David natychmiast stały się prawdziwymi gwiazdami. Ich narodziny to jedyny znany przypadek w historii kraju.

Minęło pięć miesięcy. Wygląda na to, że Oksana i Sergej czują się dobrze w roli rodziców z wieloma dziećmi. Kiedy idą na spacer z pięcioma wózkami jednocześnie, przechodnie po prostu nie mogą powstrzymać uśmiechu.

foto: google

Duża rodzina mieszka teraz w nowym mieszkaniu – prezent dla słynnych pięcioraczek od rządu. Na swoich stronach na Instagramie i Facebooku Oksana publikuje zdjęcie swojej „piątki” i jej uroczej starszej siostry.

Kto wie, może te pięcioraczki wkrótce zadebiutują jako modelki i modeli.

Szczęście czy wyzwanie życiowe? Cokolwiek to jest, Oksana i Sergej traktują to z honorem. Pozostaje tylko życzyć tej pięknej rodzinie wszystkiego najlepszego – powodzenia, zdrowia i spokojnego nieba nad głową!

foto: google

Główne zdjęcie: google.com