Znalezienie idealnej sukni jest częścią tego, co sprawia, że ​​bal maturalny jest tak magiczny.

Pare miesięcy przed balem, uczennica Addi Rust z Pendleton Heights, zakochała się w pięknej sukni. Potem zobaczyła metkę. Nie mogła sobie na nią pozwolić. Na szczęście ma ona bardzo utalentowanego przyjaciela.

foto: inspiremore

Po opowiedzeniu o tym przyjacielowi, Addi zażartowała, że jej przyjaciel i randka na balu, Parker Smith, powinien ją uszyć. Parker zaśmiał się, a potem to przemyślał. I mimo, że nie umiał szyć, powiedział: „Mógłbym uszyć twoją sukienkę na studniówkę”.

Parker jest kreatywny, o czym świadczy zamiłowanie do teatru i imponujące ilustracje. Naszkicował projekt i zaczął uczyc się szyć. Jego babcia dała mu parę wskazówek, ale głównie sam się uczył.

Parker miesiącami doskonalił suknię. Jego praca się opłaciła, gdy zobaczył, jak Addi nosi ją po raz pierwszy. Czuła się jak księżniczka, wirowała w sukni, która okazała się lepsza niż suknia, którą chciała.

foto: inspiremore

„Chwalę się tym mężczyzną, bo uważam, że jest to najlepsza rzecz, w jakiej brałam udział” - pisze. „Parker uszył moją suknię. Zupełnie od zera i wciąż jestem zszokowana.”

foto: inspiremore

Po tym, jak oboje udostępnili zdjęcia z balu, gest Parkera stał się popularny. Ludzie byli zaskoczeni tym co zrobił, zwłaszcza, że było to jego pierwsze szycie!

foto: inspiremore

Zwrócił nawet uwagę Boba Harbina, dyrektora programu „Kopciuszek” w Footlite Musicals, teatrze w Indianapolis. Czas był idealny, ponieważ szukał on krawca. Nauczycielka Parkera skontaktowała go z nim, a on zgodził się uszyć 2 suknie Kopciuszka!

Parker stworzył zwykłą suknię, która w kilka sekund zmienia się w suknię balową Kopciuszka.

Jaki utalentowany chłopak! Parker jeszcze nie studiuje, a już spełnia swoje marzenia projektanta kostiumów na Broadwayu. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć, co jeszcze stworzy!

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: inspiremore.com