Każdy z nas jest inny, ale to jacy jesteśmy w związku, zależy także od naszego znaku zodiaku. Jeśli jesteś ciekawy, kto będzie dla Ciebie najlepszym partnerem, a kogo lepiej unikać, to zapraszamy do lektury.

Baran

Najgorsze co możesz mu zrobić to zdrada. To nieprzekraczalna granica i Baran nigdy nie wybaczy takiego postępowania. Ceni sobie uczucia i jest gotowy do poświęceń dlatego, gdy druga osoba daje mu przeciwne znaki, odchodzi.

Byk

Nie warto wymagać od niego zbyt wiele, zbyt szybko. Byk wszystko robi w swoim czasie, kiedy już jest na to gotowy. Otwiera się przed wybranymi osobami, ponieważ łatwo go zranić. Wystarczy, że usłyszy niepochlebne słowa, a jego serce pęknie wpół.

Bliźnięta

Bliźnięta doskonale potrafią przejrzeć ludzi. Nie obce im także gry na emocjach i na pewno wyczują, kiedy ktoś się nimi bawi. Nie warto zadzierać z zodiakalnymi Bliźniętami, bo w zamian otrzymasz to samo. Jeśli wyczuje nutkę fałszu, to zmanipuluje Tobą tak, że to Ty będziesz pokrzywdzony.

Rak

Raki to niezwykle towarzyskie osoby również, jeśli chodzi o bliskość z drugą połówką. Potrzebują dużo czasu, uwagi i małych czułych gestów. Potrzebują wsparcia i w związku zawsze chcą liczyć na drugą osobę dlatego, gdy zawiedziesz Raka, nie ma już powrotu.

Lew

Lwy to niezmiernie dumne osoby. Lepiej z tym nie igraj, bo bardzo łatwo ugodzić go w czuły punkt. Wystarczy, że nie będziesz po jego stronie i konflikt gwarantowany. Zależy im także na reputacji w społeczeństwie, więc jeśli zrobisz coś, co go ośmieszy, może już więcej do Ciebie nie zadzwonić.

Panna

Dla zodiakalnej panny podstawą związku jest zaufanie. To na nim budują całą relację, a kiedy zaczniesz burzyć ich fundamenty, oni odwrócą kota ogonem i odejdą. I tyczy się to zarówno dużych, jak i małych rzeczy. Wystarczy, że powiesz „Tak, umyłem naczynia”, chociaż nadal leżą w zlewie i już to sobie zapamiętają.

Waga

Zodiakalne wagi pragną harmonijnego związku. Nie oczekują spontanicznych gestów i szaleństw, a romantycznych uniesień ducha. Chętnie pójdą na kompromis, byleby tylko nie rozpętać kłótni. Uciekają od awantur i nieporozumień dlatego, jeśli lubisz się kłócić, waga z Tobą nie wytrzyma.

Skorpion

Skorpion nie cierpi tajemnic. Choć sam w sobie lubi być tajemniczy, to od drugiej osoby oczekuje otwartości. Jeśli być razem, to na całego, a jeśli Ty boisz się dopuścić go do każdej sfery swojego życia, to będziecie mieli problem.

Strzelec

Zodiakalny strzelec jest indywidualistą. Często chodzi z głową w chmurach i wcale się z tym nie kryje, ponieważ wszystkimi pomysłami dzieli się ze swoją drugą połówką. A to nowa podróż, nowa pomysł na biznes, nowe zwierzątko, nowe studia. Jeśli natomiast zamierzasz powiedzieć mu „Daj sobie z tym spokój i dorośnij”, natychmiast zostaniesz singlem.

Koziorożec

Koziorożec podchodzi do życia bardzo praktycznie. Związek z druga osobą traktuje trochę jak biznes. Może nie brzmi to najlepiej, ale ma dobre chęci i zawsze dąży do tego, aby związek był na całe życie. Wkłada w niego wiele sił, pieniędzy i chęci i nie przeszkadza mu to. Lubi ciągły rozwój i pragnie, aby jego druga połówka rozwijała się razem z nim. Dlatego, jeśli nieustannie stoisz w miejscu i jeszcze ciągniesz go w dół, zmęczy się tym i odejdzie.

Wodnik

Zodiakalny Wodnik ceni sobie unikalne charaktery. Zazwyczaj sam w sobie jest nieprzeciętny i pragnie wyjątkowej relacji. Przyciągniesz jego uwagę swoim oryginalnym strojem, zainteresowaniem, czy pracą. Jeśli natomiast jesteś zwykłą szarą myszką, która nie ma mu nic ciekawego do zaoferowania, to najprawdopodobniej nie masz u niego szans.

Ryby

Ryby lubią otaczać się osobami kreatywnymi i oczytanymi. Zawsze ma dużo pomysłów i realizuje się w swoich pasjach. Czy to gra na instrumencie, malowanie, rysowanie czy śpiewanie. Ryby będą robić wszystko, co wyraża ich osobowość. Jeśli natomiast skrytykujesz ich zapał lub przytniesz im skrzydła, nie będzie, zmiłuj się.

Główne zdjęcie: magia.onet.pl