Dłonie różnią się w zależności od płci i zawodu.

Okazało się, że kształt palców łączy się z osobowością i podatnością na schorzenia emocjonalne. Wystarczy zanalizować kształt małego palca i pomyśleć, do którego z 3 typów pasuje.

foto: kobieta.onet.pl

TYP A: Melancholicy grający fair.

Osoby te to melancholicy zamyknięci w sobie i nie pokazujący uczuć. Są osobami wrażliwymi, lecz nie dzielącymi się emocjami. Przyczynia się to do bycia odbieranymi jako ekscentryczni i aroganccy.

Są osobami uczynnymi i skłonni do poświęceń. Robią powierzone zadania i nie szukają wymówek.

Nienawidzą hipokryzji i kłamstw, więc zawsze są fair. Cenią sobie relacje z rodziną i przyjaciółmi. Wiele dla nich poświęcają. Tylko oni wiedzą, co dzieje się w ich życiu i jak się czują.

Czasami jednak ma to na nich destrukcyjny wpływ. Powinni więc znaleźć złoty środek w ekspresji swoich uczuć.

TYP B: Uparte osoby o wielkim sercu.

Osoby te są rezolutne i uparte. Gdy obiorą cel, robią wszystko, by go zrealizować. Przyczynia się to do odbierania ich jako silni i nie wrażliwi.

Mają ogromne serca, które łatwo zranić. Obracają wszystko w żart i udają, że nic się nie stało.
Uważają co mówią. Gdy się z kimś nie zgadzają milczą, by go nie zranić. Są wyrozumiali i poświęcają się.

Nienawidzą samotności i potrzebują towarzystwa. Nie chcą narażać się na stratę, bo przeżywają rozstania i rozłąki. Powinni czasem sobie odpuścić i nie starać się spełniać każdego celu za wszelką cenę.

TYP C: Introwertycy stroniący od ryzyka.

Osoby te nie lubią wyzwań. Kochają swój dom i spokojne życie. Przywiązują się do ludzi i lubią ich kontrolować. Gdy dojdzie do kłótni, za wszelką cenę udowodnią, że mają rację. Potrafią przyznać się do błędu i pogodzić się. Nie są obrażalscy i przyjmują przeprosiny.

Nienawidzą kłamstw, więc zawsze są szczerzy. Obchodzi ich zdanie innych i szanują je.

Są typem introwertyków nie dzielących się swoimi uczuciami z nikim. Może to być autodestrukcyjne. Powinni rozmawiać o problemach, conajmniej czasem.

foto: kobieta.onet.pl

Główne zdjęcie: kobieta.onet.pl