Jednen z najmagiczniejszych dźwięków to śmiech dziecka.

Lindsay Coppock słyszy go cały czas, bo wie, jak rozśmieszyć syna. W filmie niżej, mama pokazała sztuczkę sprawiającą, że Benson śmieje się za każdym razem.

foto: inspiremore

Na filmie widać Bensona siedzącego na krześle. Maluch chichocze, gdy mama przymierza się do karmienia go, ale gdy ona udaje, że kicha - głośno się śmieje.

To jakby powiedziała mu dowcip. Jego śmiech jest zaraźliwy i Lindsay szybko się przyłącza.

Lindsay chcąc udowodnić, że ta sztuczka działa postanowiła zrobić ją parę razy. Za każdym razem dziecko histerycznie się śmieje. Uwielbia on humor swojej mamy, a ona jest szczęśliwa, że ​​go rozbawia!

foto: inspiremore

Okazuje się, że świat też to kocha! Gdy film stał się popularny, napływało dużo pozytywnych odpowiedzi.

foto: inspiremore

„Cieszę się, że film rozjaśnia dzień innych”, pisze Lindsay na Facebooku. „Dziękuję, że kochacie śmiech mojego dziecka tak samo jak ja”.

Dziękuję, Lindsay, że pokazałaś nam swoją relację z Bensonem!

Evidently when Mama sneezes its really, really, REALLY FUNNY. 😆 🤧 ✨Update✨ It absolutely warms my heart how many people have said this video made their day brighter! Thank you all for loving our baby’s laugh as much as we do. ❤️ Insta 📸 https://www.instagram.com/bensoncoppock/ Tiktok @twomomsandababy For licensing or usage, contact licensing@viralhog.com

Gepostet von Lindsay Coppock am Dienstag, 4. Februar 2020

Source: facebook.com

Główne zdjęcie: inspiremore.com