Każda ludzka cecha ma dwie strony. Pozytywne strony mogą zmienić się w negatywne i przybrać groteskowy odcień.

Tak więc nadmierna życzliwość powoduje zaskoczenie i niezrozumienie w społeczeństwie, nieśmiałość staje się kompleksem, a nieposłuszeństwo - zaprzeczeniem wszystkich przyjętych norm społecznych.

Jak to mówią, wszystko z umiarem.

Właściwe nieposłuszeństwo czyni ludzi silniejszymi, twardszymi i pozwala im być słyszanymi. Osoba nieposłuszna czuje niesprawiedliwość bardziej dotkliwie, wyraźniej dostrzega pragnienie ludzi, by czerpać korzyści z innych i wszelkimi sposobami walczy z ludzkimi chciwymi wadami.

Nieposłuszni ludzie mają buntowniczy charakter. Wyróżniają się z tłumu i wielu się ich boi.

Ci ludzie po prostu nie mogą żyć inaczej. Niesubordynacja jest dla nich tylko żałosnym pozorem życia.

Nieposłuszeństwo to obojętność. Człowiek z tą cechą nie będzie chował głowy w piasku i zamykał oczu w chwili zagrożenia.

Możesz polegać na takich ludziach i prosić o pomoc. Nieposłuszni ludzie są bardzo niewygodni dla swoich przełożonych.

Kiedy ciche stado jest łatwo oszukiwać z niższymi zarobkami, nieposłuszni stają na murze i walczą o swoje prawa. Jest ich niewielu, ale są.

Zawsze kierują się do nich ci, którzy są wyrzutkami i są pozbawieni prawdziwej pomocy.

Niepokorność u znaków zodiaku jest dosyć popularna. Uważa się, że na ich charakter miały wpływ planety patronackie, pod którymi się urodziły.

Buntownicy, nieposłuszni i opiekuńczy ludzie pomagają uczynić nasz świat bardziej sprawiedliwym i czystym miejscem.

Baran nie będzie tolerował narzucania warunków, które im nie odpowiadają. Przedstawiciele znaku natychmiast odczuwają fałszywość i chęć innych ludzi do wykorzystania ich.

Nie podchodź do nich z propozycjami wyłudzenia, oszukania i wypchania kieszeni pieniędzmi. Uczciwość jest główną cechą charakteru Barana, który nigdy nie śpi i nie pozwala przedstawicielom znaku nadepnąć na swoje zasady.

Lwy mają swój własny punkt widzenia w każdej kwestii i sytuacji. Jednak przedstawiciele znaku nigdy nie będą narzucać swojej opinii obcym.

Będą stać sami, bez względu na to, ile ich to będzie kosztować. Nieposłuszne lwy potrafią robić bohaterskie rzeczy.

Wielu z nich czeka, aby zrobić coś takiego, aby życie nie wydawało się zmarnowane.

Skorpiony są przerażone i nielubiane z powodu ich odmienności od wszystkich innych. Przedstawiciele znaku mogą wprowadzać zamieszanie w spokojne życie społeczeństwa.

Są omijani, ponieważ społeczeństwo nie potrzebuje nieposłusznych bojowników o sprawiedliwość. Z nimi bywa ciężko.

Mają inny sposób myślenia i zachowywania się niż wszyscy inni. Skorpiony mogą być trudne. Jednak nie da się ich zmienić. Bunt jest w ich krwi.

Strzelcy nie poddadzą się i nie skiną głową przełożonym, jeśli się z czymś nie zgodzą. Chociaż przedstawiciele znaku nie podchodzą otwarcie do konfliktu, zawsze starają się wyrazić swój punkt widzenia.

Nieposłuszeństwo Strzelców wyraża się w ich niechęci do stawiania się w sferze publicznej. Wolność działania i myślenia jest najważniejszą rzeczą dla przedstawicieli znaku.

Strzelcy nie staną się łagodnymi i zgodnymi ludźmi, którzy zgadzają się ze wszystkim, co im się mówi.

Główne zdjęcie: google.com