Do stylisty na imię Monir jest trudno się dostać. Jego twórczość podziwia cały świat! Potrafi przemienić każdą kobietę! Panie o zepsutych włosach i matowych oczach wsiadają do jego krzesła, a wstają z niego będąc stylowymi ślicznotkami z promiennym uśmiechem.

Oto przykład jednej z przemian dokonanych przez cudownego mistrza.

foto: laykni.com

Kobieta, która przez wiele lat rozjaśniała włosy, aby ukryć ich siwy kolor, zwróciła się do salonu urody. Regularne domowe kuracje osłabiły i wypaliły jej włosy – teraz wyglądają na pozbawione życia, zaniedbane i tylko dodają lat kobiecie.

foto: laykni.com

Kobieta straciła nadzieje samodzielnie uporządkować swoje włosy i postanowiła zaufać specjaliście. Przede wszystkim mistrz dokonał zmycia farby.

foto: laykni.com

Następnie kobieta musiała pożegnać się z długimi włosami – były bardzo zniszczone. Piękna elegancka fryzura o średniej długości wygląda modnie i młodzieżowo.

foto: laykni.com

Stylista wybrał piękny odcień do tonowania – bogaty kolor platyny. Takie włosy wyglądają szlachetnie i elegancko. Kolor włosów uwydatnia teraz cerę i kolor oczu.

foto: laykni.com

Mistrz nie tylko ułożyła fryzurę, ale stworzył kobiecie harmonijny wizerunek. Został jej dobrany piękny makijaż, który podkreśla jej godność.

foto: laykni.com

Mistrz Monir dokonał prawdziwego cudu! Klientka jest zachwycona i nie może ukryć uśmiechu!

foto: laykni.com

Utalentowany fryzjer dokonał kolejnego cuda! Z wyników jego pracy wynika, że ​​szczerze martwi się o każdego klienta i stara się pomóc z głębi serca. To jest dopiero talent!

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com