Wiele osób jest leniwych. Jest to dla nich stan naturalny i nie zamierzają z niego wyjść, nawet jeśli rozumieją, że mogą wiele zrobić w swoim życiu. Astrologowie twierdzą, że przedstawiciele niektórych znaków zodiaku wydają się być stworzeni specjalnie po to, aby nic nie robić. Poza tym nieustannie narzekają, że świat jest dla nich niesprawiedliwy, a wszystko co dobre spada z nieba innym.

Trzecie miejsce wśród leniwców zajmują przedstawiciele znaku Bliźniąt. Ich ulubione zajęcia to słuchanie muzyki, surfowanie w Internecie i w portalach społecznościowych. Mimo to nieustannie inspirują się jakimś pomysłem, ale najczęściej pozostają na etapie słów, a nie czynów.

Każdego wieczora marzą, że ich następny dzień będzie wypełniony pożytecznymi działaniami, komunikacją i realizacją planów. Jednak rankiem wszystko to znika, wytrzymałość „wysycha”, a wytrwałość wcale nie przychodzi na ratunek. Najprawdopodobniej nie powinni planować zbyt wiele, aby zrobić więcej i się nie rozdrabniać.

Bliźnięta mają sporo wiedzy i umiejętności: dzięki ich niezwykłej inteligencji coś pozostaje w ich głowach, ale najczęściej z tego nie korzystają. Z reguły Bliźnięta mają „niekochaną” pracę, która nie sprawia im satysfakcji, a wieczorami wracają do wirtualnej rzeczywistości i śledzą życie ludzi sukcesu.

Na drugim miejscu w rankingu zdesperowanych leniwych ludzi znajduje się Wodnik. Przedstawiciel tego znaku zodiaku będzie miał szczęście, jeśli znajdzie swoją niszę i zawód zgodny ze swoimi zainteresowaniami, w przeciwnym razie będzie leżeć na kanapie i nic nie robić. Idealnym zajęciem dla Wodnika jest praca z zasobami internetowymi w zespole podobnie myślących ludzi - to w tej branży nie mają sobie równych i potrafią osiągnąć niesamowite rezultaty.

Jednak przedstawicieli tego znaku zodiaku można łatwo nazwać próżniakami, którzy żyją w świecie marzeń i ignorują rzeczywistość. Potrafią pracować przez wiele lat w nielubianej pracy za grosze i nie robić nic, aby zwiększyć przychody lub zmienić zajęcie. Pod wieloma względami to nuda w pracy zabija ich aktywność i zamienia w leniwych ludzi.

Liderem tego rankingu są Ryby. Ze względu na swoją tajemniczość i bujanie w obłokach często nie są w stanie określić swojej pozycji życiowej. Są bardzo sentymentalne, emocjonalne i zmysłowe - te cechy bardzo przeszkadzają im w realnym świecie. Ryby bardzo często nie znajdują w sobie cech przywódcy lub lidera.

Łatwiej jest im zamknąć się w skorupie i nie „odstawać” od otoczenia. Przedstawiciele tego znaku zodiaku nigdy nie zażądają podwyżki płacy ani zmiany innych warunków pracy. Ryby często próbują znaleźć pracę kosztem kogoś innego i nie zawracają sobie głowy nudnym zajęciem. Niejednokrotnie wśród Ryb znajdują się alkoholicy, hazardziści i narkomani.

Główne zdjęcie: google.com