Każda kobieta, w głębi serca, chce być piękna. W każdym wieku, z każdym kształtem ciała i w każdych okolicznościach życiowych. Dbanie o siebie jest obowiązkiem każdej, ale zdarzają się sytuacje, gdy okoliczności na to nie pozwalają. Na przykład ciężka praca na rzecz całej rodziny. Nie ma wówczas czasu ani pieniędzy na dbanie o siebie. W takiej sytuacji znalazła się Louisa, kobieta z Portugalii.

foto: google

Louisa to kobieta o ciekawym, a jednocześnie bardzo typowym losie. Po ślubie w młodym wieku poświęciła się całkowicie obowiązkom domowym i opiekowaniem się rodziną. Kobieta przez większość swojego życia spędziła w roli gospodyni domowej, wychowując dzieci. Jej mąż pracował w zawodzie i starał się utrzymać rodzinę finansowo. Jednak tych pieniędzy zawsze wystarczało tylko na najpotrzebniejsze rzeczy.

foto: google

W podobnej sytuacji znajduje się ogromna liczba kobiet. Wykonując prace domowe, one często nie są w stanie o siebie zadbać.

Mąż nigdy nie zwracał uwagi żony na jej wygląd i kochał ją taką, jaką ona jest. Wygląd Louise z wiekiem stawał się coraz mniej piękny, chociaż w młodości była ona całkiem ładna. Jednak brak czasu, a co najważniejsze pieniędzy, doprowadził do tego, że kobieta praktycznie zaprzestała dbać o siebie. Nie robiła sobie nawet żadnej fryzury, nie mówiąc już o makijażu.

foto: google

To jest bardzo smutne. Niestety, opiekując się innymi, Louisa nie była w stanie zadbać o siebie.

Eksperci programu zidentyfikowali etapy transformacji Louisy. Pierwszą rzeczą, jaką zrobili, było wysłanie kobiety do dentysty. Jej zęby nie były w najlepszym stanie, dlatego dentysta musiał ciężko popracować, aby nasza bohaterka uzyskała piękny uśmiech.

foto: google

foto: google

foto: google

foto: google

Następnie Louisa poszła do fryzjera. Przed przemianą miała czarne, kręcone i, co najważniejsze, splątane włosy, które chaotycznie spadały na jej ramiona. Nie było nawet mowy o stylizacji. Fryzjerzy wyprostowali i uczesali włosy, a także zwinęli je w delikatne loki, co stało się doskonałą opcją fryzury.

foto: google

Następnie na Louisę czekali wizażyści. Musieli zrobić skomplikowany makijaż. Trudność polegała na tym, że skóra naszej bohaterki nie była w najlepszym stanie. Wizażyści musieli nałożyć dość gęstą warstwę podkładu, aby zakryć niedoskonałości skóry. Zrobili również jasny makijaż oczu za pomocą pogrubiającego tuszu do rzęs i podkreślili usta czerwoną szminką.

foto: google

Ostatnim etapem transformacji był wybór stroju. Styliści wybrali dla Louisy czarną sukienkę midi, która pięknie układała się na jej figurze, oraz szpilki.

foto: google

W końcu eksperci, widzowie i oczywiście krewni Louisy zebrali się, aby zobaczyć, kim się stała. Wygląd kobiety był spektakularny, wszyscy westchnęli, gdy zobaczyli jej nowy wizerunek. Mąż i dzieci byli zachwyceni, widząc Louisę. Mąż pogratulował jej, wręczając bukiet kwiatów.

foto: google

Transformacja okazała się po prostu wspaniała. Teraz mamy do czynienia z kobietą, która jest co najmniej dziesięć lat młodsza. Jest szczęśliwa i wygląda niesamowicie. Mamy nadzieję, że takie pozytywne zmiany w wyglądzie potrwają długo i Louisa będzie mogła o siebie dbać w przyszłości!

foto: google

Czy uważasz, że ta transformacja się udała?

Główne zdjęcie: google.com