Założył się z przyjaciółką o pudełko czekoladek, że mógłby zrobić jedno zdjęcie wszystkich swoich psów. Zwierzęta go nie zawiodły!

Brytyjczyk Liam Beach założył się z przyjaciółką o pudełko czekoladek, że mógłby zrobić jedno zdjęcie wszystkich swoich psów. Zwierzęta go nie zawiodły!

Ci, którzy fotografują swoje zwierzęta, wiedzą, że jest to trudne przedsięwzięcie. Zwierzę może frywolnie skakać lub być rozpraszane przez inne czynniki. Właściciele muszą stosować różne sztuczki, aby zwrócić uwagę futrzastego modela. Niedawno Brytyjczyk Liam Beach założył się ze swoją przyjaciółką Catherine, że może zrobić zdjęcia wszystkim swoim jamnikom naraz. I ma ich, uwaga, 16! Dziewczyna była pewna, że ​​Liam nie zbierze wszystkich razem. Wygrana zajęła mu tylko osiem minut.

Brytyjczykowi powiedziano, że nie będzie w stanie sfotografować wszystkich swoich psów naraz. Podjął wyzwanie

foto: storyfox.ru

8 minut zajęło mu posadzenie na schodach 16 jamników i zrobienie zdjęcia

foto: storyfox.ru

Liam podzielił zwierzęta parami i posadził je na schodach łeb w łeb. W sesji zdjęciowej wzięli udział Lottie, Daisy, Dudley, Wally, Diamond, Ruby, Benji, Buster, Bonnie, Ziggy, Sammy, Kizzy, Kiki, Zach, Duke i Saffi. Wszystkie psy, zarówno grzeczni chłopcy i dziewczęta, słuchali właściciela i uważnie patrzyli w obiektyw. Ale nie obyło się bez pomocy. Facet użył ukrytej piłki, aby przyciągnąć ich uwagę.

Nie pierwszy raz robi jedno zdjęcie swoim krótkonogim przyjaciołom.

foto: storyfox.ru

Tym razem fotka przykuła uwagę i spotkała się z wieloma pozytywnymi komentarzami internautów.

Pierwszy jamnik o imieniu Sammy pojawił się w rodzinie 8 lat temu

foto: storyfox.ru

Właściciele zakochali się w tej rasie i zaczęli hodować szczenięta

foto: storyfox.ru

Uszczęśliwili wiele rodzin i sami nabyli całe stado długich „kiełbasek”.

foto: storyfox.ru

Rodzynką tej przyjaznej ekipy jest czarny labrador

foto: storyfox.ru

Dzięki swoim posłusznym zwierzakom Liam wygrał pudełko czekoladek. Ale co najważniejsze, był w stanie pokazać wszystkim, że nawet 16 psów można zebrać, jeśli są dobrze wychowane.

Główne zdjęcie: storyfox.ru