Nie wszystkim kobietom udaje się utrzymać dom w idealnej czystości. W obecnych czasach wiele przedstawicielek płci pięknej są całkiem zadowolone z tego, że w ich domu są gromadzone góry śmieci i brudu. Astrolodzy twierdzą, że na formowanie tej cechy duży wpływ ma znak zodiaku. Specjaliści ustalili, kto z kobiet lubi czystość, a kto postępuje niechlujnie lub niedbale.

Bliźnięta

Bliźnięta z natury nie są nastawieni do tego, aby dbać o czystość lub zajmować się przygotowaniem dań w kuchni. Uwielbiają zjeść obiad w restauracji, a potem wyjść na spacer, odwiedzając sklepy z modnymi ubraniami.

Wodnik

Osoby spod znaku zodiaku Wodnika są zupełnie niezdolni to tego, aby zajmować się sprzątaniem w domu. Jedyne co potrafią, to zamówić smaczny poczęstunek w jakiejś restauracji.

Baran

Baran uwielbia doradzać innym, jak trzeba prowadzić gospodarstwo domowe. Ale nie warto spodziewać się od niego jakiejkolwiek pomocy, bowiem potrafi jedynie gadać, używając wzniosłych słów. Nic więcej.

Strzelec

Strzelcy nie lubią sprzątać. Łatwiej jest im wepchnąć wszystkie niepotrzebne rzeczy do szafy, a za chwilę wyjechać z domu na odpoczynek.

Ryby

Ryby należą do kategorii niedoświadczonych gospodyń domowych, którzy nie lubią dbać o porządek. Mimo tego, że starają się utrzymać dom w czystości i porządku, ale z reguły ich dobra wola i chęć do sprzątania dotyczy jedynie mycia naczyń, a także wyniesienia śmieci z domu.

Wagi

Wagi dbają o porządek w domu tylko wtedy, gdy spodziewają się gości. Ale jeśli chodzi o przygotowanie czegoś smacznego, to przedstawicielki tego znaku zodiaku są zdolni do tego, aby stworzyć prawdziwe arcydzieła sztuki kulinarnej.

Panna

Najbardziej idealną gospodynią, jeżeli chodzi o czystość w domu, jest uważana Panna. Kobiety spod tego znaku zodiaku są w stanie dokładnie sprzątać dom, nawet jeśli przezywają momenty depresji i apatii. Ponadto dokładają szczególnej staranności przy zajmowaniu się porządkiem w domu.

Skorpion

Skorpiony również uwielbiają utrzymywać dom w czystości. Codziennie starają się walczyć z bałaganem i brudem.

Raki

Raki nie smucą się wtedy, gdy muszą sprzątać w domu. Nie mają trudności z wkładanien świeżych kwiatów do wazonu z wodą lub z uprawą i pielęgnacją dużej liczby roślin doniczkowych. Ale w kuchni często spotykają się z różnymi niepowodzeniami.

Koziorożec

Koziorożce kochają czystość, ale wolą nie sprzątać samodzielnie, jak jest to przypadku Panny, ale uwielbiają pracować w tłumie życzliwych pomocników. Jeżeli chodzi o domowników Koziorożców, to nie mogą czuć wyluzowani wtedy, gdy Koziorożce zajmują się sprzątaniem w domu.

Byk

Byk uwielbia sprzątać dom, a także zachwycać domowników pysznymi daniami, które przygotował. Choć w przypadku przedstawiciela tego znaku rola idealnej dospodyni domowej z czasem łatwo ulega znudzeniu. Byk będzie uważał siebie za idealną gospodynię domową jedynie wtedy, gdy uda mu się zrobić zakup nowych „zabawek” do sprzątania (np. odkurzacz, mop parowy itp.). Partner Byka będzie zmuszony wydawać pieniądze na rzeczy, które są przeznaczeni na to, aby utrzymywać porządek w domu.

Lew

Liderem wśród gospodyń domowych dbających o porządek jest Lew. Kobiety spod tego znaku zodiaku mają czas na wszystko: chętnie ugotują pyszny obiad, a także dokładnie posprzątają dom.

Główne zdjęcie: google.com