Przedstawiciele niektórych znaków zodiaku wędrują przez życie tak łatwo, że wszelkie przeszkody same dają im drogę. Ci szczęściarze nie mają zmartwień z powodu wielu problemów i kłopotów, we wszystkich swoich sprawach mają powodzenie, a wszelkie ich marzenia się spełniają. Oczywiście te 5 znaków zodiaku nie są wyłącznymi licencjobiorcami na bycie szczęśliwym. Wszechświat jest hojny i daje każdemu wystarczającą siłę do realizacji nawet najbardziej nieosiągalnych celów, jednak niektórzy ludzie otrzymują od niego kilka dodatkowych bonusów.

Wodnik

Osoby spod tego znaku nie muszą długo myśleć o swoim powołaniu i samospełnieniu się – wszystko u nich wynika samo z siebie. Taki sukces pozwala Wodnikowi bez wahania cieszyć się życiem i uczestniczyć w ryzykownych eksperymentach i przygodach – w końcu wyskakuje z każdej niebezpiecznej sytuacji zwycięstwem. Przedstawiciele tego znaku mają ukryte zdolności psychiczne – wszędzie dostrzegają szczęśliwe znaki i używają ich dla własnego dobra. Wodniki to zaskakująco wszechstronni ludzie o niezwykle szerokich zainteresowaniach, od kina po matematykę. Wystarczy, że urodzeni pod tym znakiem odnajdą swój prawdziwy talent, a los z pewnością popchnie ich we właściwym kierunku.

Bliźnięta

Dla przedstawicieli żywiołu powietrza pani Fortuna pomaga w karierze. Tam, gdzie inni ciężko pracują, Bliźnięta osiąga cele zupełnie żartobliwie. Potrafią odwrócić wszelkie problemy do góry nogami i wycisnąć z nich wszystkie możliwe korzyści. Bliźniętom pomaga w tym rozwinięta wyobraźnia i kreatywność myślenia. Im wszystko się udaje, bo szczęście lubi odważnych i sprytnych.

Lew

Ludzie spod tego znaku wierzą w swoje szczęście i odważnie podążają za swoją gwiazdą przewodnią, wskazującą im drogę do szczęścia. Lwy są bardzo towarzyskie, szybko przyciągają ludzi do siebie i sprawiają na nich dobre wrażenie. Ci przedstawiciele żywiołu ognia zawsze mają wielu wielbicieli, którzy podziwiają ich sukces i urok. Wygląda na to, że królewskie Lwy potrafią podporządkować sobie każdy aspekt życia – finanse, karierę i miłości. Oni zarabiają niezłe pieniądze, osiągają wysoką pozycję w społeczeństwie i podbijają partnerów swoim urokiem.

Waga

Natomiast przedstawiciele tej zodiakalnej konstelacji często wątpią w swój sukces. Ze względu na sentymentalizm Waga może doświadczyć nieodwzajemnionej miłości lub stanąć przed dość trudnym wyborem życiowym. To jest właśnie ich wewnętrzna istota – tacy ludzie nieustannie się wahają, nie mogąc zdecydować się na ruch we właściwym kierunku. Niemniej jednak oni zawsze podejmują słuszna decyzja – sama pani Fortuna pomaga swoim ulubieńcom. To ona popycha kreatywną Wagę na ścieżkę inspiracji, a przedsiębiorczym przedstawicielom tego znaku daje pomysły na udany biznes i dochodowe inwestycje. Zaskakujące jest to, że w tym samym czasie Waga rzadko dostrzega swoje szczęście i traktuje to jako zbieg okoliczności, a nie przychylność losu.

Byk

Osoby urodzone pod tym znakiem nie dążą do nierealistycznych marzeń, lecz spokojnie i konsekwentnie podążają do swoich celów, które z powodzeniem osiągają. Byk nie jest podatny na nieuzasadnione ryzyko, sukces przychodzi do niego dzięki ciężkiej pracy, wytrwałości i uporczywości. Wyraźny realizm przedstawicieli tego znaku jest ich ewidentną zaletą, ponieważ daje możliwość jasno sformułować swoje pragnienia. Jednak Byk powinien działać niezależnie, nie ulegając manipulacjom innych ludzi – wtedy wynik będzie godny podziwu.

Wśród znaków zodiaku jest tylko pięciu oczywistych szczęśliwców, ale Fortuna nie zignorowała pozostałych: daje Koziorożcom i Pannom powodzenie w ich karierze, Rybom i Rakom – kreatywne myślenie i dobre układy w rodzinie. Wystarczy więc znaleźć własną „formułę sukcesu”, a nie będziesz czekać długo na swoje szczęście.

Główne zdjęcie: volkovysk.by